فهرست بستن

اپ تایم: خلق جملات انگیزشی با اپلیکیشن Quotes Creator

در زمان استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام با استوری‌ها و پست‌های زیادی مواجه می‌شویم که حاوی جملات انگیزشی هستند که بعضا ما را به فکر فرو می‌برند. البته نه فقط از جهت معنا و مفهوم آن جمله، بلکه از این لحاظ که چگونه این نقل قول‌ها ساخته شده‌اند و دارای شکل ظاهری مجذوب کننده‌ای هستند. به واسطه پرطرفدار بودن اینگونه جملات و کاربرانی که قصد دارند جملات این چنینی را با دیگران به اشتراک بگذارند، اپلیکیشن‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد. اپلیکیشن Quotes Creator که به صورت رایگان در دسترس است یکی از بهترین آنها می‌باشد که به سادگی می‌توانید نقل قول‌های زیبا و تامل برانگیز را توسط آن در اینستاگرام یا هر جای دیگر به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن Quotes Creator

ساخت نقل قول های انگیزشی با اپلیکیشن Quotes Creator

Quotes Creator صرفا برای ساخت جملات انگیزشی نیست بلکه محتوی تعداد زیادی از اینگونه جملات با موضوعات مختلف است. در این اپلیکیشن جملات زیبا از شخصیت‌های بزرگ و معروف در دسته بندی‌های مختلف آورده شده که شامل دوستی، موفقیت، عشق، طبیعت و غیره می‌باشد. البته تمام جملات انگیزشی درون برنامه به زبان انگلیسی است اما اگر قصد دارید به فارسی آن را به اشتراک بگذارید، می‌توانید جملاتی که توجه شما را جلب کرده، به فارسی معنی کنید و توسط همین اپلیکیشن آن را بسازید.

اپلیکیشن Quotes Creator
اپلیکیشن Quotes Creator
اپلیکیشن Quotes Creator

علاوه بر دسته بندی‌های مختلف، شما می‌توانید جملات زیبا را بر اساس شخصیتی که آن جمله را به زبان آورده انتخاب کنید. این دسته بندی شامل افراد معروف، از دانشمندان گرفته تا مخترعین و نویسندگان و غیره می‌باشد. یا می‌توانید بر اساس نویسنده یا یک کلمه کلیدی، درون اپلیکیشن جستجویی را انجام دهید و جمله مورد نظر خود را پیدا کنید. بعد از ایجاد یا انتخاب جمله، اپلیکیشن ابزارهای مختلفی را جهت آماده سازی نهایی نقل قول در اختیارتان قرار می‌دهد. می توانید تصویر پس زمینه متن را تغییر دهید، فونت، رنگ و اندازه نوشته را تنظیم کنید یا نسبت تصویر مورد نظر را نسبت به جایی که قصد اشتراک گذاری نقل قول را دارید انتخاب کنید. اگر علاقمند به جملات انگیزشی و اشتراک گذاری آنها با دیگران هستید، اپلیکیشن Quotes Creator می‌تواند کار شما را بسیار آسان کند.

دانلود از گوگل پلی

اپ تایم: معرفی اپلیکیشن دولینگو – یادگیری رایگان زبان‌های خارجه

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *