فهرست بستن

اپلیکیشن Galaxy Labs سامسونگ به دو ماژول دیگر مجهز شد

رسانه کلیک – اپلیکیشن Galaxy Labs یکی از ابزار کارآمدی است که توسط سامسونگ تهیه شده و با استفاده از آن می‌توان بهینه سازی های مختلفی بر روی سیستم انجام داد.

یکی از ابزار کاربردی که توسط سامسونگ به جهت بهینه سازی قسمت های مختلف دستگاه تهیه شده است، اپلیکیشن Galaxy Labs بوده که از جمله کار های آن می‌توان به مدیریت باتری و بهبود عملکرد سیستم اشاره کرد. به لطف به‌روزرسانی جدید این ابزار علاوه بر بروز کردن ماژول های فعلی، دو ماژول جدید نیز به خود دیده است.

طبق گزارشات منتشر شده یکی از ماژول های جدید که با نام Memory Guardian شناخته میشود، به شما این امکان را می دهد تا ببینید در حال حاضر چه برنامه هایی از حافظه رم گوشی استفاده میکنند. این ابزار همچنین نحوه تقسیم حافظه رم دستگاه را تجزیه و تحلیل میکند. برای مثال شما می‌توانید نموداری تاریخی از برنامه هایی که حافظه رم را درگیر کرده بودند مشاهده کرده و هر زمان که بخواهید، اقدام به پاکسازی برنامه های درحال اجرا کنید.

ماژول دیگری که به این ابزار کاربردی اضافه شده است با نام Thermal Guardian شناخته میشود. کار این ماژول در حقیقت جلوگیری از داغ شدن گوشی بوده و کاربران می‌توانند آستانه حرارتی دستگاه خود را طوری تنظیم کنند تا یک تعادل بین عملکرد مناسب سیستم و میزان داغ شدن دستگاه به وجود آید. درباره بروزرسانی دیگر ماژول ها نیز باید بگوییم که ابزار Battery Tracker از لحاظ ظاهری بهبود های جزئی را به خود دیده است. در عین حال ابزار Battery Guardian ویژگی را به دستگاه اضافه کرده است که از طریق آن، زمانی که شما خواب هستید عملکرد دستگاه کاهش پیدا کند تا از مصرف بی رویه باتری جلوگیری شود. این کار از طریق محدود سازی فعالیت های پردازنده دستگاه در زمانی که از گوشی استفاده نکنید انجام میشود. در نهایت درباره ابزار File Guardian باید بگوییم که به دلیل وجود قابلیت سطل آشغال در برنامه های مختلف سیستمی سامسونگ، این ابزار منسوخ شده است.

برای استفاده از این ماژول ها شما می‌توانید از طریق وبسایت ApkMirror اقدام به دانلود آنها نمایید.

منبع

XDALet’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *