فهرست بستن

اوپو از شارژر بدون تماس Wireless Air رونمایی کرد [تماشا کنید]

اوپو با انتشار یک تیزر ۳۰ ثانیه‌ای از شارژر بدون تماس خود رونمایی کرد. این فناوری موبایل رول شونده اوپو را به کمک فرآیند رزونانس مغناطیسی از فاصله چند سانتی متری شارژ می‌کند.

پس از معرفی شارژر بدون تماس Mi Air توسط شیائومی و راهکاری مشابه توسط موتورولا در اواخر ماه ژانویه، اوپو نیز با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی، عملکرد شارژر بدون تماس خود را نشان داد. همانطور که در ادامه مشاهده می‌شود، این فناوری موبایل مفهومی رول شونده اوپو را از فاصله تقریباً ۳۰ سانتی متری شارژ می‌کند.

اوپو که از این شارژر وایرلس در نمایشگاه MWC شانگهای رونمایی کرده، می‌گوید از فرآیند «رزونانس مغناطیسی» استفاده می‌کند و «فرآیند شارژ بلافاصله پس از قرار گرفتن ابزار الکترونیکی در فاصله چند سانتی پد شارژ شروع می‌شود و کاربران می‌توانند حین شارژ بازی کنند.»

اوپو جزئیات زیادی از این شارژر منتشر نکرده، اما یکی از منابع آگاه دنیای فناوری با نام کاربری Digital Chat Station مدعی شده که این محصول با توان ۷.۵ وات دیوایس‌ها را شارژ می‌کند. سازنده انیمیشن زیر را در توییتر منتشر و تأکید کرد که این فناوری موبایل را حتی با تغییر زاویه نیز شارژ می‌کند:

یکی از تفاوت‌های راهکار اوپو با شارژر بیسیم شیائومی، میزان پوشش فضا است. Mi Air Charge توانایی شارژر کردن ابزارهای الکترونیکی از فاصله چند متری را دارد، اما فناوری اوپو دیوایس را فقط با قرارگیری آن در فاصله چند سانتی متری شارژ می‌کند. در هر صورت، این فناوری جالب توجه است و باید منتظر انتشار اخبار بیشتری از آن در آینده باشیم.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *