اولین تصویر از مادربرد قدرتمند و حرفه‌ای EVGA X570S DARK منتشر شد

خبر تکان دهنده همکاری EVGA با AMD را در روزهای اخیر شاهد بودیم؛ همکاری عجیب که بعد از سال‌ها شکل گرفته و اینک شاهد انتشار اولین تصاویر از مادربرد EVGA X570S DARK هستیم. این محصول اولین مادربرد پرچمدار و حرفه‌ای EVGA با چیپست X570 است.

شرکت آمریکایی EVGA تمام محصولات خود را با تراشه‌های اینتل عرضه می‌کرد؛ اما با توجه به فروش بالای پردازنده‌های AMD در سال‌های اخیر، به فکر تولید مادربرد برای CPUهای Ryzen افتاده است. اولین تصویر از این مادربرد به دست اورکلاکر مشهور EVGA با نام K|ngp|n منتشر شده است.

EDARK-2.jpg

در این تصویر مدار چاپی مادربرد EVGA X570S DARK از بخش زیرین قابل مشاهده است که در پس زمینه آن نام DARK نیز به چشم می‌خورد. مادربرد EVGA X570S DARK به مانند نسخه‌های اینتلی خود یک پرچمدار به تمام معنی است که مدار چاپی آن با حداقل 10 لایه، برای اورکلاک سنگین نیز آماده شده است. مادربرد EVGA X570S DARK از یک مدار تغذیه رده بالا بهره می‌برد.

همچنین این مادربرد یک درگاه 24 پین ATX، دو درگاه 8 پین تغذیه پردازنده و یک منبع تغذیه 6 پین برای گذرگاه‌های PCI-E نیروهای تغذیه مورد نیاز این مادربرد را تأمین خواهند کرد. مادربرد EVGA X570S DARK دارای دو اسلات PCI-Express 4.0 x16 بوده و دارای شبکه‌های بدون سیم Wi-Fi + Bluetooth، درگاه USB 3.2 با پهنای باند 20 گیگابیت در ثانیه و صدای 8 کاناله از جمله دیگر ویژگی‌های EVGA X570S DARK هستند. به نظر می‌رسد که زمان چندانی تا معرفی این مادربرد جذاب باقی نمانده است.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *