فهرست بستن

اولین تریلر فیلم Space Jam 2 ؛ تلاش لبران جیمز و باگز بانی برای پیروزی در یک مسابقه بسکتبال

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و همان‌طور که پیش از این وعده داده شده بود، امروز اولین تریلر فیلم Space Jam: A New Legacy (هرج‌و‌مرج فضایی: میراثی تازه) منتشر شده است. در این تریلر شاهد تصاویر متعددی از دنباله فیلم Space Jam هستیم که در طول آن لبران جیمز وارد دنیای مجازی می‌شود و در ادامه با شخصیت‌های کارتونی و Looney Tunes ملاقات می‌کند و حتی شاهد نسخه کارتونی جیمز نیز هستیم. جیمز برای اینکه بتواند خود و پسرش را از این دنیا خارج کند، باید در یک مسابقه بسکتبال شرکت و در آن پیروز شود. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Space Jam: A New Legacy را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

اولین تریلر فیلم Space Jam: A New Legacy نه‌تنها نشان می‌دهد که شخصیت‌های Looney Tunes مثل باگز بانی قرار است بازگردند، بلکه در طول تریلر شاهد حضور شخصیت‌های بیشتری از دنیای انیمیشن، فیلم و سریال برادران وارنر هستیم که می‌توانید شخصیت‌هایی مثل کینگ کونگ تا آیرون جاینت را در طول تریلر مشاهده کنید و همین موضوع باعث شده تا بسیاری فیلم Space Jam 2 را به‌عنوان دنباله معنوی فیلم Ready Player One بدانند و در مورد حضور افتخاری شخصیت‌ها بحث کنند.

لبران جیمز، سنیکا مارتین-گرین، سدریک جو، دان چیدل، دیمین لیلارد، آنتونی دیویس، کلی تامپسون، دایانا تاروسی، خواهران دوقلوی شینی و ننکا اوگوومایک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Space Jam: A New Legacy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. ترنس نانس وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Space Jam را بر عهده داشته است و رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther (بلک پنتر) نیز به‌عنوان تهیه‌کننده در این پروژه حضور دارد.

فیلم Space Jam: A New Legacy برای اکران در تاریخ ۱۶ ژوئیه (۲۵ تیر) برنامه‌ریزی شده است. همچنین همزمان با اکران، فیلم Space Jam 2 به‌مدت یک ماه در دسترس کاربران HBO Max نیز قرار خواهد گرفت.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *