فهرست بستن

اولین اطلاعات از گلکسی زد فلیپ 2 سامسونگ فاش شد

اولین اطلاعات از گلکسی زد فلیپ 2 سامسونگ فاش شد

سامسونگ در ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ (۲۵ بهمن ۹۸) گوشی تاشویی به نام گلکسی زد فلیپ را به بازار عرضه کرد؛ محصولی که از صفحه‌نمایشی منعطف برخوردار بود و به سمت داخل تا می‌شد. درواقع کاربر تنها زمانی به صفحه‌نمایش بزرگ‌تر دسترسی داشت که گوشی را به حالت گسترده درآورد؛ البته صفحه‌نمایش ۱/۱ اینچی روی بدنه تعبیه شده بود تا کاربر از اعلانات، تماس‌های ورودی و پیامک‌ها مطلع شود.

گلکسی زد فلیپ مانند هر محصول نسل اولی با انتقادهای گسترده‌ای همراه بود و بسیاری از منتقدان نیز ایرادات فراوانی به محصول جدید سامسونگ وارد کردند. با این حال، شرکت کره‌ای در نظر گرفته که نسخه نسل بعدی از زد فلیپ بسازد که گلکسی زد فلیپ ۲ نام دارد.

چنین اطلاعاتی را افشاگری ویتنامی در حساب توییتر خود فاش کرده و علاوه بر آن به برخی از مشخصات سخت‌افزاری گلکسی زد فلیپ ۲ اشاره می‌کند. اولین تغییر در محصول جدید سامسونگ افزایش ابعاد نمایشگر ثانویه است که روی بدنه قرار دارد. با این حال به ابعاد صفحه‌نمایش ثانویه اشاره‌ای نشده است.

مشخصات سخت افزاری گلکسی زد فلیپ 2

در زد فلیپ ۲ از فناوری شیشه بسیار نازک یا Ultra Thin Glass جدیدتری استفاده می‌شود؛ اما مشخص نیست که چه تفاوتی با نسخه کنونی دارد. با این حال، می‌توان افزایش میزان دوام صفحه‌نمایش در استفاده‌های روزمره را در نظر گرفت. سامسونگ در زد فلیپ ۲ از لولاهایی با مکانیزم پیشرفته‌تر استفاده می‌کند و ظرفیت باتری نیز گویا افزایش خواهد یافت. زد فلیپ از باتری با ظرفیت ۳،۳۰۰ میلی‌آمپرساعت استفاده می‌کرد که طبیعتا افزایش میزان ظرفیت باتری برای علاقه‌مندان به محصولات سامسونگ می‌تواند خوشایند باشد.

مقاله‌های مرتبط:

آنچه بیش از هر نکته‌ای نظرمان را به خود جلب کرده، امکان برخورداری گلکسی زد فلیپ ۲ از صفحه‌نمایشی با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی است. متاسفانه به اطلاعات بیشتری در مورد گلکسی زد فلیپ ۲ مانند تراشه، میزان حافظه رم و مشخصات صفحه‌نمایش اشاره‌ای نمی‌شود و حتی تصاویری از گوشی تاشوی جدید سامسونگ در اختیار نداریم. با این حال، می‌توان در نظر گرفت که طی ماه‌های آینده جزئیات بیشتری از طراحی و سخت‌افزار به‌کار گرفته‌شده در گلکسی زد فلیپ ۲ به دست آوریم.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *