فهرست بستن

انویدیا خبر داد: وقوع یک «انفجار بزرگ» تا 21 روز دیگر

سرانجام پس از ماه‌ها شایعه، انویدیا خود رسماً کمپین تبلیغاتی برای کارت‌های گرافیک نسل بعدی سری GeForce RTX 30 با ریزمعماری تازه نفس Ampere را کلید زد. این کمپانی کمپین تبلیغاتی کارت‌های گرافیک RTX 30 را با انتشار یک توییت مرموز با یک پیغام رمزنگاری شده آغاز کرده است.

حساب رسمی انویدیا یک توییت تحت عنوان Ultimate Countdown یا «شمارش معکوس نهایی» منتشر کرده است که در ظاهر هیچ چیز روشنی را نشان نمی‌دهد. با این حال زمینه این تصویر اطلاعات حائز اهمیتی در خود دارد.

نخست اینکه در زمینه این تصویر یک مه‌بانگ (بیگ بنگ) یا انفجار بزرگ دیده می‌شود که می‌تواند به تحول بزرگ و شکل گیری عصر تازه‌ای از گیمینگ با پردازنده‌های گرافیکی جدید سری GeForce RTX 30 اشاره داشته باشد.

VisionTek_GeForce_256.jpg

همچنین در این تصویر عبارت 21 روز، 21 سال دیده می‌شود که در ظاهر بی معنی به نظر می‌رسد. اما اگر تاریخچه انویدیا را ورق بزنیم، درست به سال 1999 یا 21 سال قبل می‌رسیم که انویدیا GeForce 256 را به عنوان اولین پردازنده گرافیکی دنیا عرضه کرد.

عدد 21 دوم می‌تواند به 21 روز دیگر از زمان انتشار این تیزر اشاره داشته باشد که با 31 آگوست یا روز عرضه کارت گرافیک تاریخ ساز GeForce 256 مصادف خواهد بود. با این حال شایعات روز 9 سپتامبر را برای معرفی کارت‌های گرافیک جدید GeForce RTX 30 انویدیا دست نشان کرده‌اند.

3080_04.jpg

حالا باید 21 روز دیگر منتظر ماند و دید انویدیا چه چیزی رو می‌کند.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *