فهرست بستن

انویدیا تائید کرد: این ماه با مانیتورهای Ultra HD 144Hz HDR G-Sync

انویدیا تائید کرد: این ماه با مانیتورهای Ultra HD 144Hz HDR G-Sync

چیزی فراتر از مانیتور؛ تنها جمله مناسب برای محصولاتی جدید که توسط شرکای تجاری انویدیا در ماه جاری رونمایی خواهند شد. در نهایت NVIDIA به وعده های خود در زمینه ارائه پرچمداران حرفه ای با کمک برترین شرکای تجاری خود وفا کرده و در این ماه شاهد عرضه مانیتورهایی هستیم که در وحله نخست،  فناوری NVIDIA G-Sync 2 را یدک می کشند.

این مانیتورها دارای فناوری HDR بوده و دقت UHD یا چیزی نزدیک به ۴K را در ساختار ۲۱۶۰×۳۸۴۰ را برای نمایش آماده کرده اند.درست از زمان CES 2017 تا کنون، وعده های بسیاری برای عرضه پرچمداران جدید انویدیا در قالب مانیتورهای جدید داده شد؛ صدای طرفداران این شرکت حسابی درآمده و آنها از نبود مانیتورهای حرفه ای مجهز به G-Sync 2 شکایت داشتند.

در وحله نخست، مانیتور های ۲۷ اینچی ASUS PG27UQ و Acer X27 راهی بازار خواهند شد. فرکانس تصویر در این دو مانیتور به ۱۴۴ هرتز خواهد رسید و ۳۸۴ منطقه نورانی در آنها تعبیه شده است. مانیتورهای این حوزه را با شناسه فنی Ultra HD 144Hz HDR G-Sync خواهید شناخت و بد نیست بدانید که آنها از شدت نور ۱۰۰۰ نیت نیز بهره خواهند برد که به معنی واقعی کلمه، آخرین درجه استاندارد HDR است. AOC نیز با مانیتور ۳۱٫۵ اینچی AG273UG به این بازی اضافه خواهد شد. این مانیتور که در اواخر سال ۲۰۱۸ راهی بازار می گردد، از نسبت تصویر ۲۱:۹ و ساختار پیکسلی ۱۴۴۰×۳۴۴۰ با فرکانس ۲۰۰ هرتز برخوردار است.

بازدید: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.