فهرست بستن

انتشار تیزر جدید هواوی Mate 20 با تمرکز بر تراشه کایرین ۹۸۰

تیزر جدید هواوی Mate 20 و هواوی Mate 20 Pro با اشاره به تراشه کایرین ۹۸۰ و قابلیت‌های هوش مصنوعی آن منتشر شد. وجود تراشه ۷ نانومتری کایرین ۹۸۰ را می‌توان مهمترین ویژگی دو گوشی هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو دانست.

در تیزر جدید هواوی میت ۲۰ و هواوی میت ۲۰ پرو به در راه بودن یک «هوش بالاتر» اشاره شده است. این هفتمین تیزر پرچمداران سال ۲۰۱۸ هواوی محسوب شده و در آن به تراشه کایرین ۹۸۰ به عنوان نخستین چیپست ۷ نانومتری دنیا، اشاره می‌شود.

هواوی امسال پیش از رونمایی محصولات جدید سری Mate سر و صدای زیادی به پا کرده و تیزرهایی تبلیغاتی زیادی را پیرامون میت ۲۰ و میت ۲۰ پرو پیش از رونمایی رسمی آن‌ها منتشر می‌کند. از آنجایی که تا رونمایی رسمی این دو گوشی در روز بیست و چهارم مهر، نزدیک به دو هفته زمان باقی مانده است، انتظار داریم تا فرا رسیدن این روز، چندین تیزر جدید هواوی Mate 20 و Mate 20 Pro را مشاهده کنیم.

هواوی میت ۲۰ پرو بیشتر از مدل پایه در کانون توجه قرار داشته و به خاطر مجهز شدن به صفحه نمایشی بزرگتر و باکیفیت‌تر، مجهز شدن به دوربین سه گانه و برخی قابلیت‌های اضافی دیگر، نسبت به میت ۲۰ مورد انتظار تعداد بیشتری از کاربران است.

از طرفی دیگر، با طراحی زیباتر هواوی میت ۲۰ نسبت به مدل بزرگتر رو به رو هستیم که به جای یک بریدگی عریض، در بالای نمایشگر آن تنها یک بریدگی بسیار کوچک به منظور قرار دادن سنسور ثانویه وجود دارد.

تیزر جدید هواوی Mate 20

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 9

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.