امضا تفاهم نامه میان بسیج و مخابرات با هدف رفع مشکلات ارتباطی

صبح امروز تفاهم نامه میان بسیج و مخابرات با هدف تسریع در حل مشکلات ارتباطی مناطق محروم به امضا رسید. با جزئیات بیشتر این خبر همراه ما باشید.

به گزارش سخت‌افزارمگ و به نقل از خبرگزاری ایسنا صبح امروز و با حضور سردار خراسانی -معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین-، مهندس سلطانی -مدیرعامل شرکت مخابرات-، سردار حسن زاده -معاون فن ارتباطات و اطلاعات سازمان بسیج مستضعفین- و مهندس تقی زاده -رئیس بنیاد تعاون بسیج- تفاهم نامه‌ای میان سازمان بسیج مستضعفین و شرکت مخابرات با هدف کمک به حل مشکلات ارتباطی به ویژه در مناطق محروم کشور به امضا رسید.

جزئیات تفاهم نامه میان بسیج و مخابرات

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در این جلسه ضمن اشاره به ظرفیت بالای این سازمان اعلام کرده و اقشا و سازمان‌های مختلف بسیج مانند بسیج سازندگی، بسیج دانشجویی و بسیج مهندسین آمادگی لازم برای همکاری و توسعه ارتباطات در کشور را به خصوص در مناطق محروم و روستایی در حوزه سخت‎افزاری و نرم‌افزاری دارد و هر جا که برای پیشرفت کشور نیاز به کمک باشد، بسیج آماده است.

 سردار خراسانی -معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین
سردار خراسانی -معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین

سطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات هم با اشاره به نقش گسترده ارتباطات در جامعه امروز مدعی شد که مخابرات به عنوان اصلی‌ترین ریزساخت مخابراتی کشور با نیازهای مختلفی جهت توسعه روبه‌رو است. او ضمن اشاره به سابقه درخشان بسیج در دوران دفاع مقدس و نقش بسیج پس از دفاع مقدس در عرصه‌های مختلف، افزود: “در جهت رفع نیازهای کشور آماده همکاری هر چه بیشتر با بسیج هستیم”. مدیرعامل شرکت مخابرات در ادامه گفت:

“در مسایل مختلف اجتماعی فرهنگی و … هر جا که بسیجیان ورود کرده‌اند منشأ خیر و برکت بوده‌اند و هم اکنون شرکت مخابرات برای توسعه ارتباطات به ویژه در روستاها و مناطق محروم نیاز به ظرفیت سازمان بسیج دارد تا بتوانیم روند خدمت رسانی به مناطق محروم را افزایش دهد تا با همدلی بسیج بتوانیم مشکل ارتباطی مناطق محروم را حل کنیم.”

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *