فهرست بستن

امتیاز DxO عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 سامسونگ مشخص شد

گلکسی زی فولد ٢ یکی از محبوب‌ترین گوشی‌های منعطف سامسونگ است. به تازگی امتیاز DxO عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 سامسونگ مشخص شده است. در این مطلب، به بررسی نمره عملکرد سیستم صوتی Galaxy Z Fold 2 می‌پردازیم.

امتیاز DxO عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 سامسونگ

گلکسی زی فولد ٢ در مراسم آنپکد ١۵ مرداد سال گذشته به همراه سری گلکسی Note 20 معرفی شد. این گوشی از ویژگی‌های جذابی از جمله دو نمایشگر با ابعاد مختلف و تراشه اسنپدراگون ٨۶۵ پلاس بهره می‌برد.

سامسونگ گلکسی زد فولد ۲ / Galaxy Z Fold 2 رسما معرفی شد

مجموعه DxOMARK در بررسی جدید خود، به عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 پرداخته است. امتیاز DxO عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 در سه بخش اعلام می‌شود. بخش اول، نمره کلی، بخش دوم نمره پخش صدا و بخش سوم، نمره ضبط صدا می‌باشد.

پیش از مطلع شدن از نمره این بررسی، ابتدا سری به مشخصات سیستم صوتی این دستگاه بزنیم:

– اسپیکر استریوی دوگانه‌ (یکی پایین سمت راست و دیگری بالا سمت چپ)

– پشتیبانی از فناوری Dolby Atmos فراگیر

– میکروفون AOP

دگزومارک می‌گوید برای به انجام رسیدن بررسی این گوشی، بیش از ٢٠ ساعت وقت صرف آن شده است. این شرایط تماماً در شرایط آزمایشگاه‌های مجموعه دگزومارک انجام گرفته‌اند.

حال، ببینیم نمرات گلکسی Z Fold 2 چگونه هستند.

ریز نمرات عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 سامسونگ

ریز نمرات عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 سامسونگ

به عنوان یک گوشی پرچمدار با اسپیکر استریو نمره بدی را شاهد نیستیم. اما این نمره چندان هم جالب نیست.

امتیاز نهایی ۶۶ برای گلکسی Z Fold 2 در این بخش در نظر گرفته شده است. این امتیازات در بخش‌های ضبط و پخش صدا نیز به ترتیب، معادل ۶٨ و ۶۶ هستند. شاید بزرگ‌ترین ضعف این گوشی، در بخش ایجاد نویز در حداکثر صدای موجود باشد. اما میزان صدا و کیفیت کلی پخش و ضبط صدا مناسب است. حداکثر صدای ایجاد شده در این گوشی ٧۴.۵ دسیبل است که کاملاً مناسب است.

اگر بخواهیم مقایسه‌ای با گوشی‌های هم دوره انجام دهیم، این گوشی بالاتر از LG V60 و نوبیا ردمجیک 5S قرار می‌گیرد. گلکسی اس ٢٠ پلاس و موتورولا اج پلاس نیز هم سطح این گوشی هستند. در تراز بالاتری از Galaxy Z Fold 2 نیز، گلکسی نوت ٢٠ اولترا و پیکسل ۵ قرار دارند.

نظرتان در مورد نمره DxO عملکرد صوتی گلکسی Z Fold 2 چیست؟ آیا عملکرد صوتی این گوشی منعطف مناسب است؟ کدام ویژگی این گوشی برای شما از جذابیت بیشتری برخوردار است؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *