فهرست بستن

ال جی تولید گوشی رول شونده خود را به تعویق انداخت

چهار ماه پیش بود که برای شما نوشتیم اولین گوشی رول شونده سال آینده توسط ال جی عرضه خواهد شد. دو ماه پیش و با آغاز پروژه اکسپلورر که با ارایه ال جی Wing توجه ما را به خود جلب کرد، گفته شد که گوشی LG با نمایشگر رول شونده عضو جدید Explorer Project این شرکت است. قرار بود که پروژه B تا پایان سال ۹۹ ارایه شود اما حالا می شنویم که ال جی تولید گوشی رول شونده خود را به تعویق انداخت.

گوشی رول شونده ال جی

طبق اطلاعاتی که در Naver مشاهده شد، ال جی تصمیم گرفته است انتشار تلفن هوشمند رول شونده خود را به تعویق بیندازد. آن پست می گوید که این گوشی حوالی اردیبهشت ۱۴۰۰ راه اندازی می شود. بنابراین، همچنان در نیمه اول سال ۲۰۲۱ ارایه می شود اما در نیمه دوم نیمه اول 😉.

این ناامیدکننده نیست، زیرا ما هیچ ایده ای از زمان برنامه ریزی برای شروع آن نداشتیم. بسیاری از کاربران در واقع انتظار داشتند که نیمه دوم بهار ۱۴۰۰ برسد. این منبع می گوید که ال جی به دلیل برخی مسائل فنی و همچنین عرضه و تقاضا تصمیم گرفت آن را به تعویق بیندازد.

به نظر می رسد از کل این پروژه به عنوان “LG Explorer Project B2” یاد می شود. همانطور که ممکن است برخی از شما بدانید، این دستگاه رول شونده از “Explorer Project” این شرکت خواهد بود که چندی پیش معرفی شده است.

نخستین نگاه به ال جی وینگ : بر بال خیال

ال جی Wing اولین دستگاهی بود که به عنوان بخشی از پروژه جدید این شرکت معرفی شد. خوب، این دستگاه رول شده احتمالاً دستگاه دوم است. گفته می شود، این دستگاه ممکن است به اولین دستگاه قابل رول شدن در جهان تبدیل شود که واقعاً در دسترس کاربران قرار می گیرد است.

LG Wing در دسترس قرار گرفت و انتظار می رود که گوشی رول شونده هم به بازار عرضه شود. ما مطمئن نیستیم که چه زمانی در دسترس قرار می گیرد، اما امیدواریم به زودی پس از راه اندازی آن بتوان در بازار دیدش.

همانطور که دیروز برای شما نوشتیم، OPPO دیروز مفهوم تلفن هوشمند قابل رویت خود را معرفی کرد.  آن دستگاه OPPO X 2021 نام دارد و به نظر می رسد به این زودی ها به بازار نخواهد آمد.

گوشی رول شونده Oppo X 2021 رسما معرفی شد

گزارشی که امروز منتشر شد، حاکی از آن است که باید منتظر آن گوشی تا سال ۲۰۲۲ باشیم. صفحه نمایش آن توسط BOE تولید شده است و بر اساس آن گزارش، علیرغم رونمایی OPPO ، تا سال 2022 آماده تولید گسترده نخواهد بود.

نظر شما چیست؟ فرم فکتور گوشی رول شونده را می پسندید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *