اعتراض به وضعیت مسکن ملی رباط‌کریم

2

رئیس محترم جمهور

وزیر محترم راه و شهرسازی

با سلام و درود

اینجانبان متقاضیان مسکن ملی که در طی سال‌های ۱۳۹۹ الی ۱۴۰۰ ثبت‌نام کرده‌ایم و با توجه به تبلیغات گسترده دولت‌های محترم که در اوایل ثبت نامی‌ها قرار بر این اساس بود که ۴ تا ۴۰ میلیون واریز کنیم و مابقی وام در زمان ۱۸ ماه واحدها را تحویل بگیریم که متاسفانه محقق نشد و با گذشت بیش از ۵ سال هنوز هیچ واحدی تحویل ما متقاضیان مسکن ملی نشده است.

ماقبل عید دقیقا آذرماه سال گذشته که آقای مهندس نجفی قول داده بودند که تا ۱۵ دی ماه قرارداد با ما متقاضیان مسکن ملی رباط‌کریم بسته شود که متاسفانه محقق نشد و دوباره در بهمن‌ماه سال گذشته خود مهندس غفوری قول مساعد دادند که تا قبل عید قرارداد بسته شود و افزایش قیمت نداریم و ناگفته نماند که به ما متقاضیان گفتند که مشکل ما متقاضیان مسکن ملی رباط‌کریم گیر انشعابات آب و گاز هست که باید با فرماندار محترم رباط کریم صحبت کنیم و ایشان هم بدقولی کردند و نه‌تنها قرارداد بسته نشد بلکه خود فرماندار محترم شهرستان رباط کریم هم گفتند که ما را نباید به فرمانداری پاس می‌داند.

به هرحال ما متقاضیان مسکن ملی تا این لحظه سرکار هستیم و در آخرین مراجعه نماینده متقاضیان مسکن ملی رباط کریم به اداره کل راه شهرسازی تهران، مهندس غفوری گفته بودند که افزایش قیمت داریم؛ این موضوع در حالی است که قبل عید به ما قول داده بودند که افزایش قیمت نداریم. بنابراین از مجلس و دولت محترم الخصوص شخص حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی درخواست رسیدگی داریم.

ما تا این لحظه با کلی قرض و وام و فروش خودرو طلا و دار و ندارمان ۹ مرحله ۴۰ میلیون تومان واریز کردیم (۳۶۰) میلیون تومان و دیگر چیزی برای فروش نداریم! لطفا به مشکلات ما متقاضیان مسکن ملی برسید و نگذارید که این بی‌برنامگی یک ارگان دولتی، زندگی مردم را به نابودی بکشاند.

من الله توفیق

Adblock test (Why?)

اینجا امضا کنید


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.