فهرست بستن

اسپاتیفای در 85 کشور جدید – نام ایران کجاست؟

سرویس اسپاتیفای از زمان تاسیس خود رشد آرامی را تجربه کرده اما با ارائه کیفیت فوق العاده برای تمامی سرعت‌های اینترنت و همچنین آرشیو کاملی از تمامی هنرمندان، اکنون به مرحله پرتاب خود رسیده‌ است. این شرکت تأیید کرد که در طی روزهای آینده قصد دارد این پلتفرم را در 85 بازار و کشور جدید (به عنوان بخشی از تلاش برای ارائه خدمات به “بیش از یک میلیارد” کاربر جدید) راه اندازی کند. این شرکت برای اطمینان از قابلیت استفاده از اسپاتیفای در این بازارهای جدید، پشتیبانی 36 زبان جدید را به طور رسمی به سیستم خود اضافه کرد. برای جزئیات بیشتر دسترسی اسپاتیفای در 85 کشور جدید با ما همراه باشید.

به گفته الکس نورستروم (مدیر ارشد بازرگانی Freemium اسپاتیفای) این شرکت به بازارهای آسیا، آفریقا، کارائیب و اروپا گسترش خواهد یافت. او بنگلادش، پاکستان و نیجریه را به عنوان مناطق متمرکز برای سرمایه‌ گزاری خواند زیرا آن‌ها “سریعترین رشد جمعیت اینترنت” در جهان را دارند. البته با وجود تمام این کشور‌های اضافه شده، کشور کمونیستی چین هم از لیست این سرویس حذف شده است. آنطور که پیداست دلیل این کار همکاری Tencent Music و لابی این شرکت با مقامات کشور چین است که سبب شده تا این سرویس در چین همگانی شود.

کاربران این کشور‌های جدید به کتابخانه محتوای موسیقی جهانی کامل این سرویس دسترسی خواهند داشت و از طرف دیگر واحد خدمات مشتریان این شرکت می‌گوید که صفحات جستجو این سایت با کشور ثبت نام شده مطابقت خواهند داشت تا به سلیقه کاربران خود احترام بگذارد. اسپاتیفای قصد دارد با هنرمندان محلی همکاری کند تا کتابخانه و آرشیو خود را برای هر بازار خاص طراحی و گسترش دهد.

لیست اسپاتیفای در 85 کشور جدید

جای تاسف است که کشورمان با وجود فرهنگ غنی موسیقیایی و ادبی، هنوز نتوانسته تا در بستری استاندارد (چه خارجی و چه داخلی) به ارائه محتوایات خود به شهروندان خود و مهمتر از آن، مردم جهان بپردازد.

لیست کامل کشور‌های جدید بدین شرح است: آنگولا، آنتیگوا و باربودا، ارمنستان، آذربایجان، باهاما، بنگلادش، باربادوس، بلیز، بنین، بوتان، بوتسوانا، برونئی داروسلام، بورکینافاسو، بوروندی، کابو ورده، کامبوج، کامرون، چاد، کومور، ساحل عاج، کوراسائو، جیبوتی، دومنیکا، گینه استوایی، اسواتینی، فیجی، گابن، گامبیا، جورجیا، غنا، گرنادا، گینه، گینه بیسائو، گویان، هائیتی، جامائیکا، کنیا، کیریباتی، قرقیزستان، جمهوری دموکراتیک خلق لائو، لسوتو، لیبریا، ماکائو، ماداگاسکار، مالاوی، مالدیو، مالی، جزایر مارشال، موریتانی، موریس، میکرونزی، مغولستان، موزامبیک، نامیبیا، نائورو، نپال، نیجر، نیجریه، پاکستان، پالائو، پاپوآ گینه نو، رواندا، ساموآ، سان مارینو، سائو تومه و پرینسیپ، سنگال، سیشل، سیرالئون، جزایر سلیمان، سریلانکا، سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین‌ها، سورینام، تانزانیا، تیمور-لسته، توگو، تونگا، ترینیداد و توباگو، تووالو، اوگاندا، ازبکستان، وانواتو، زامبیا و زیمبابوه.

اسم کدامیک از کشور‌ها را برای اولین بار خواندید؟ نظر شما درباره دسترسی اسپاتیفای در 85 کشور جدید چیست؟

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *