فهرست بستن

اسطوره اورکلاک EVGA معرفی شد: کارت گرافیک GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper

کارت‌های گرافیک EVGA در زمینه اورکلاک سنگین حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. این شرکت آمریکایی با معرفی یک غول به تمام معنای دیگر، قدرت خود در ساخت کارت‌های گرافیک حرفه‌ای را به رخ می‌کشد. این شما و این هم کارت گرافیک قدرتمند GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper.

آقای Jacob Freeman که مدیریت بخش جهانی محصولات کمپانی EVGA را بر عهده دارد، در حساب توییتر خود پرده از یک کارت گرافیک قدرتمند، با نام EVGA GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper برداشت. این کارت گرافیک که از سری محصولات KINGPIN است، در زمره مدل‌های حرفه‌ای و مخصوص اورکلاک این شرکت قرار می‌گیرد.

EVGA-W-2.jpg

GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper به طور خاص برای اورکلاک های سنگین در کنار خنک کننده‌های LN2 و اعمال ولتاژهای بالا ساخته شده است. در وهله نخست، این کارت گرافیک به یک بلوک خنک کننده مایع مجهز شده است. درون بلوک شاهد استفاده از متریال مس هستیم که این امر با هدف افزایش تبادل حرارتی صورت گرفته و قسمت بالای بلوک مایع نیز با استفاده از آکریلیک شفاف ساخته شده است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، GeForce RTX 3090 KINGPIN Hydro Copper نیز به LED RGB قابل کنترل و مدیریت مجهز است. به نظر می‌رسد که فرکانس بوست در این کارت گرافیک به 1920 مگاهرتز می‌رسد. خبر خوب آن است که پرچمدار جدید EVGA به دو تراشه بایوس مجهز شده است؛ بدین ترتیب می‌توان یکی از بایوس ها را برای اورکلاک سنگین برنامه ریزی کرد. با توجه به اورکلاک سنگین کارخانه، توان این کارت گرافیک به 450 وات می‌رسد.

EVGA تا کنون اشاره‌ای به قیمت و تاریخ عرضه این اسطوره جذاب نکرده است.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *