فهرست بستن

استقبال چشم گیر از گوشی های آیفون 12؛ ثبت رکوردهای جدید در مرحله پیش فروش

اگرچه پیش فروش دو مدل از مجموع چهار مدل از گوشی های آیفون 12 قرار است امروز آغاز شود اما بخشی از اپراتورهای مخابراتی که شرکای تجاری اپل محسوب می شوند، روز گذشته ثبت نام از کاربران به منظور خریداری این محصولات را آغاز کردند. برنامه پیش فروشی که با استقبال بسیار عالی کاربران روبرو شد و موجب شد رکوردهای جدیدی برای اپل به ثبت برسد.

اگرچه گوشی های آیفون 12 گران قیمت محسوب می شوند و اپل نیز با حذف شارژر و هدفون از جعبه این محصولات سبب شده است که کاربران وادار شوند برای آن ها نیز هزینه ای جداگانه پرداخت کنند اما به نظر می رسد همچنان پیش فروش گوشی های جدید این شرکت با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران همراه است.

سه اپراتور مخابراتی در کشور تایوان با نام های Chunghwa Telecom (CHT)، Far EasTone Telecommunications (FET) و Taiwan Mobile ساعاتی قبل، پیش فروش دو مدل از گوشی های آیفون 12 را آغاز کردند و براساس گزارشی که امروز از سوی سایت معتبر Digitimes منتشر شد تنها در عرض 45 دقیقه تمامی این گوشی های هوشمند به فروش رفته است و بسیاری از کاربران نتوانستند به منظور دریافت هرچه سریع تر گوشی های جدید اپل در این برنامه ثبت نام کنند.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی Digitimes، استقبال چشم گیر کاربران تایوانی از این دو گوشی هوشمند سبب شده است که رکوردهای جدیدی به نام شرکت اپل به ثبت برسد. رکوردهایی که ممکن است روز جمعه در سطح جهانی تکرار شوند.

اپل در هفته جاری چهار مدل جدید از گوشی های آیفون خود را معرفی کرد که قرار است روز جمعه 25 مهر پیش فروش دو مدل از آن ها یعنی دو گوشی آیفون 12 و 12 پرو آغاز شود. امکان ثبت نام برای دریافت این دو گوشی که از نمایشگر 6.1 اینچی بهره می برند از طریق سایت رسمی اپل و همچنین دیگر خرده  فروشی های مجاز ممکن است.

تحویل گوشی های آیفون 12 به کاربرانی که در این مرحله ثبت نام کنند قرار است در هفته آینده صورت بگیرد. به این ترتیب کاربرانی که امروز در مرحله پیش فروش این دو گوشی شرکت کنند جمعه هفته آینده دستگاه های خود را دریافت می کنند.

اپل اعلام کرده است که برای عرضه دو گوشی آیفون 12 مینی و همچنین آیفون 12 پرومکس برنامه پیش فروش دیگری را در تاریخ 6 نوامبر (16 آبان) تدارک دیده است. به این ترتیب علاقه مندان به این دو گوشی جدید اپل، باید سه هفته دیگر برای شرکت در مرحله پیش فروش صبر کنند. البته اپل قول داده است که این دستگاه ها یک هفته پس از پایان مرحله پیش فروش به دست کاربران می رسد.

به نظر می رسد گوشی های آیفون 12 نیز به دلیل قابلیت ها و ویژگی های جدیدی که در اختیار دارند در سطح جهان با تقاضای خوبی روبرو شوند. پیش از این اعلام شده بود که ممکن است به دلیل شرایط کنونی جهان و گسترش ویروس کرونا که موجب تضعیف سطح اقتصادی کاربران شده است، این گوشی های جدید اپل با استقبال خوبی از نظر فروش روبرو نشوند. تاکنون که شاهد وقوع عکس این پیش بینی بوده ایم.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *