فهرست بستن

استفاده از تراشه کوالکام در خانواده ردمی نوت ۱۰ رسما تایید شد

همانطور که انتظار می رفت، طی چند روز اخیر با نزدیک شدن به تاریخ معرفی ردمی نوت ۱۰ اطلاعات اضافی در مورد این خانواده در دسترس قرار گرفت. امروز استفاده از تراشه کوالکام در خانواده ردمی نوت ۱۰ رسما تایید شده است.

ردمی نوت ۱۰

این خانواده میان رده پرطرفدار دقیقاً یک سال پس از نسل قبلی خود معرفی خواهد شد. این گوشی های هوشمند آماده اند تا در بسیاری از جنبه ها پیشرفت های چشمگیری داشته باشند. Redmi برای بالا نگه داشتن هیاهوی تبلیغاتی قبل از راه اندازی، اطلاعاتی را درباره تراشه ای که این دستگاه ها بر اساس آن ساخته می شود، به اشتراک گذاشته است.

در یک پست توییتری Rajen Vagadia از کوالکام هند تأیید کرد که کل سری Redmi Note 10 آینده توسط پردازنده های Snapdragon تأمین می شود. Manu Kumar Jain شیائومی همچنین اضافه کرد که اینها “بهترین پردازنده های میان رده ​​برتر 2021” خواهند بود.

در حالی که جزئیات خاص چیپست ها به اشتراک گذاشته نشد، ما می توانیم چند حدس بزنیم. در مرحله اول، عدم وجود قابلیت 5G در تمام مطالب نشان می دهد که خانواده Redmi Note 10 فقط 4G خواهد بود. اشاره به پردازنده های میان رده اشاره به پردازنده های سری Snapdragon 7 دارد. جدیدترین و بهترین چیپست برای برآورده سازی این معیارها، Snapdragon 732G است. تراشه ای که تاکنون در Poco X3 دیده شده است.

در غیر این صورت، پس می توانیم اولین پلتفرم کاملاً جدید را در سری Redmi Note 10 ببینیم. با توجه به اینکه Redmi Note در بین پرفروش ترین تلفن های هوشمند در جهان قرار دارد، نمی توان این مسئله را منتفی دانست.

کل خانواده Redmi Note 9 سال گذشته توسط همان پردازنده Snapdragon 720G تأمین می شد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا همان چیپست در کل خانواده استفاده می شود یا اعضای ارزان تر تراشه دیگری را انتخاب می کنند.

سایر مشخصات تایید شده شامل نمایشگر AMOLED ، باتری های بزرگتر با شارژ سریعتر 33 وات ، زبان طراحی جدید و موارد دیگر است.

نظر شما چیست؟ منتظر خانواده ردمی نوت ۱۰ هستید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *