فهرست بستن

استعمال LSD در محل کار – اخراج مدیرعامل شرکت 2 میلیارد دلاری

اگر از عنوان مطلب تعجب کرده‌اید باید بگوییم که عمل میکرودوزینگ (استعمال مقدار کمی از مواد روان گردان سایکدلیک) چندین سال است که با وجود غیر قانونی بودن استفاده از مواد روان گردان LSD در ایالات متحده، بین کارمندان و روسای شرکت‌های سیلیکون ولی جا افتاده است. حال در جدیدترین اتفاقی که در سیلیکون ولی روی داده است، مدیرعامل یک استارت آپ 2 میلیارد دلاری بعد از استفاده کردن از این روش، اخراج شده و این کار براش گران تمام شده است. برای جزئیات بیشتر استعمال LSD در محل کار و اخراج مدیرعامل این شرکت با ما همراه باشید.

جزئیات استعمال LSD در محل کار و اخراج مدیرعامل شرکت

به گزارش خبرگزاری بلومبرگ، جاستین زو قبل از برکناری به دلیل نقض سیاست‌های شرکت خود، مدیرعامل استارت آپ بازاریابی Iterable Inc بوده که تقریبا 2 میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود. وی عنوان کرده که دلیل اخراجش از شرکت، استفاده از مقدار زیادی ماده روان گردان LSD قبل از جلسه سال 2019 بوده. او دلیل این کار خود را تلاش برای حفظ و افزایش تمرکز خود قبل از جلسه عنوان کرده است.

اندرو بونی، بنیانگذار شرکت، در نامه‌ای به کارمندان خود اعلام که زو قوانین راهنمای کارمندان و سیاست‌های این شرکت را نقض کرده و به همین دلیل اخراج شده است. بونی در ادامه نامه خود نوشت: “رفتار ژو اعتماد هیئت مدیره به توانایی وی برای اداره امور را تضعیف کرد.” هیئت مدیره این شرکت هم مدیرعامل جدیدی برای شرکت تعیین کرده‌اند.

میکرودوزینگ معمولا شامل مصرف یک بیستم یا یک دهم دوز تفریحی داروهای روان گردان مانند LSD یا ماشروم است. مقدار تفریحی آن معمولا برای مدیتیشن و … (یا گوش دادن به آهنگ‌های پینک فلوید) استفاده می‌شود اما عنوان شده که مقدار کم آن باعث افزایش تمرکز، خلاقیت و خلق و خو می‌شود. این مبحث از حدود 10 سال پیش در سیلیکون ولی مطرح شد و هنوز هم بحث‌های زیادی پیرامون فواید و مضرات آن مطرح می‌شود.

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *