فهرست بستن

ارتقا کیفیت دوربین سامسونگ گلکسی S21 Ultra 5G با آپدیت جدید

بعد از انتشار امتیاز DxO دوربین گلکسی اس ۲۱ اولترا سامسونگ با هم صحبت کردیم که چرا این امتیاز اینقدر پایین است. دلیل اصلی در نرم افزار و پردازش تصویر سامسونگ نهفته است. اگر Galaxy S21 Ultra دارید، خبر خوبی برای شما داریم. امروز شاهد ارتقا کیفیت دوربین سامسونگ گلکسی S21 Ultra 5G با آپدیت جدید هستیم. البته هنوز مشخص نیست که چقدر و در چه جهت.

ارتقا کیفیت دوربین سامسونگ گلکسی S21 Ultra 5G

آپدیت گلکسی S21 Ultra

آپدیت گلکسی S21 Ultra

سامسونگ به روزرسانی نرم افزاری جدیدی را برای Galaxy S21 Ultra 5G منتشر کرده است. این آپدیت سطح وصله امنیتی اندروید را به ماه جاری میلادی یهنی ماه می ۲۰۲۱ ارتقا می دهد. علاوه بر این، آپدیت جدید باعث ارتقا کیفیت دوربین خواهد شد. همانطور که گفتیم مشخص نیست در چه جهتی یا برای چه دوربینی. همچنین آپدیت جدید Galaxy S21 Ultra 5G به بهبود قابلیت Quick Share منجر می شود.

آپدیت جدید دارای ورژن G998BXXU3AUDA است. حجم این به روزرسانی برابر ۱.۲ گیگابایت بوده و نشان می دهد که یک آپدیت امنیتی ساده نیست. در حال حاضر این آپدیت در آلمان ارائه می شود. ما انتظار داریم به زودی در سایر کشورها گسترش یابد.

اگر هنوز به روزرسانی را دریافت نکرده اید، می توانید با رفتن به تنظیمات> منوی به روزرسانی نرم افزار تلفن هوشمند خود، به صورت دستی آن را بررسی کنید.

شما گلکسی اس ۲۱ اولترا سامسونگ را دارید؟ این آپدیت را دریافت کردید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *