فهرست بستن

اجرای بازی Apex Legend روی RTX 3080 در رزولوشن 4K

زمانی که بازی فورتنایت بیشترین استریم را در بین تمام بازی‌های دنیا در Twitch داشت. بازی Apex Legend توانست با پیشی گرفتن از این بازی به دیگران ثابت کند داشتن ایده جدید در دنیای بتل رویال کار سختی نیست. این بازی با وجود کم شدن استریم اما هنوز هم بازیکن‌های سبک خود را دارد. اجرای بازی Apex Legend روی RTX 3080 آن هم در رزولوشن عالی 4K باعث می‌شود تا دارندگان این کارت بتوانند تجربه داشتن فریم ریت مناسب آن هم در کیفیت Ultra را تجربه کنند.

جرای بازی Apex Legend روی RTX 3080

اجرای بازی Apex Legend روی RTX 3080 در نگاه اول با توجه به قدرت این کارت گرافیک و مشخصات مورد نیاز برای اجرای این بازی کار بسیار ساده‌ای به نظر می‌رسد اما همیشه توجه داشته باشید که بازی‌های ارائه شده، مشخصات ارائه شده خود را برای اجرا در پایین‌ترین کیفیت و فریم ریت 30 اعلام می‌کنند. اگرچه بازی‌هایی هستند که تفکیک بندی در این خصوص دارند و برای اجرا در هر رزولوشن و تنظیمات Ultra و یا Low مشخصات سیستمی خاصی را ارائه کرده‌اند. با این وجود Apex Legend بازی سبکی است که بسیاری از سیستم‌های میانرده چند سال گذشته نیز قادر به اجرای آن بر روی رزولوشن 1080 و فریم ریت مناسب بالای 60 هستند.

تماشای ویدئو از یوتیوب

اما شرایط زمانی برای کارت گرافیک و پردازنده سخت می‌شود که قصد اجرای بازی بر روی رزولوشنی بالاتر از 1080 را داشته باشید. در این لحظه شما نیازمند داشتن یک کارت گرافیک قدرتمند برای اجرای بازی بر روی رزولوشن 4K هستید. بازی Apex Legend از المان‌های زیادی برای جذاب کردن محیط بازی خود استفاده کرده است و همین موضوع باعث شده است تا کاربران در کنار فریم ریت بالا، خواستار داشتن گرافیک زیبا نیز باشند. این موضوع با حضور تنظیمات Ultra عملی خواهد شد.

اما RTX 3080 تا چه مقدار قدرت برای ترکیب کردن هر دو حالت با یکدیگر دارد؟ اجرای بازی بر روی رزولوشن 4K یکی از ویژگی‌های سری RTX 3000 کمپانی انویدیا است و کاربرانی که قصد خرید این سری از کارت‌های شرکت انویدیا را دارند نگرانی از بابت اجرای بازی خود بر روی رزولوشن 4K در کنار داشتن فریم ریت مناسب نخواهند داشت. اما آیا RTX 3080 قادر است در کنار این رزولوشن، از پس تنظیمات Ultra نیز برآید یا شاهد افت فریم در این بازی توسط این کارت خواهیم بود؟

نظر شما چیست؟ آیا وضعیت پینگ شما در این بازی نیز همانند دیگر بازی‌ها دچار مشکل است؟ در نظر سنجی شرکت کنید.

نظر سنجی: وجود اختلال بر روی پینگ و سرعت برای شما به چه صورت است؟

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *