فهرست بستن

ابراز امیدواری مدیرعامل کمپانی Take-Two به موفقیت ایکس باکس های نسل جدید

تیک-تو یکی از بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین کمپانی‌های فعال در عرصه گیمینگ محسوب می‌شود و استودیوهای مهمی همچون راک استار و 2K Games را تحت مدیریت خود دارد. از همین رو مسائلی که از سوی این کمپانی در رابطه با صنعت گیم مطرح می‎شود بسیار حائز اهمیت و قابل توجه است. به مناسبت نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول‌های نسل بعد، وب سایت Protocol مصاحبه ای با اشتراوس زلنیک، مدیرعامل کمپانی Take-Two داشته است. مدیرعامل کمپانی Take-Two به موفقیت ایکس باکس های نسل جدید امیدوار است.

دید مثبت مدیرعامل کمپانی Take-Two به موفقیت ایکس باکس های نسل جدید

زلنیک معتقد است مایکروسافت عملکرد بسیار خوبی را در نسل جدید با کنسول‌های ایکس باکس سری اس و ایکس به نمایش خواهد گذاشت. وی همچنین گفته است که احتمال دارد خریدهای جدیدی را برای تقویت بخش گیم خود انجام دهد و به پتانسیل مایکروسافت برای رقم زدن یک آینده روشن برای بخش Xbox اشاره کرده است. زلنیک در مصاحبه خود می‌گوید:

ما مشتاقیم تا موفقیت هر دو طرف رقابت (سونی و مایکروسافت) را در نسل جدید ببینیم. در نسل قبل، خصوصا در برخی مناطق سونی طرف برنده بود اما به نظر من مایکروسافت به سختی در حال کار است تا اتفاقات گذشته تکرار نشوند. چالش بزرگ این کمپانی در قاره آسیا است. جایی که سونی تا حد زیادی بازار را در اختیار خود قرار داده است. اما حدس من این است، در حالی که سونی بر روی کاری که همیشه می‌کند، یعنی توجه ویژه به محتوا و استفاده از این نقطه قوت تمرکز دارد، مایکروسافت عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. این کمپانی اخیرا استودیوهایی را خریداری کرده و مانند سونی به بخش محتوا بیشتر از گذشته اهمیت خواهد داد. مایکروسافت چیزهای زیادی را تحت کنترل دارد و از فاکتور توازن به خوبی بهره‌مند است.

مایکروسافت به تازگی سرویس بازی ابری خود را نیز با عنوان xCloud به عنوان بخشی از سرویس محبوب Xbox Game Pass Ultimate معرفی کرد. اما مدیریت تیک-تو هیچگاه علاقه چندانی به فناوری ابری نداشته‌اند. زلنیک با اشاره به فروش 135 میلیون نسخه بازی GTA V و بیش از 30 میلیون نسخه از بازی Red Dead Redemption 2 گفته است ما امیدوار بودیم که با وجود سرویس‌های ابری گیمینگ این آمار دو برابر یا سه برابر شوند اما در عمل چنین اتفاقی نیفتاده است.

بیشتر بخوانید: ایکس باکس سری اس موفقیت مایکروسافت در نسل بعد می‌تواند باشد

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *