آیفون SE 2022 درحال توسعه و ساخت است – میانرده پرچمدار اپل!

تمام تولید کننده‌های گوشی‌های هوشمند، عملکردی بسیار عالی در بدست گرفتن تمام بخش‌های بازار گوشی‌های هوشمند دارند. به عنوان مثال کمپانی سامسونگ چه در بخش پایین رده، چه در بخش میانرده و در بخش پرچمدار، گوشی‌های متنوعی دارد که هر کدام با رنج قیمتی متفاوتی وارد بازار شده‌اند. اما این موضوع درباره اپل صدق نمی‌کند و این کمپانی تنها مشغول ساخت دستگاه‌های پرچمدار است. با این حال آیفون SE 2022 به گفته اخبارهای رسیده درحال ساخت است.

 همانطور که گفته شد کمپانی‌های اندرویدی زیادی درحال ساخت گوشی برای تمام رنج قیمتی بازار هستند. از این رو کمپانی اپل نیز برای عقب نماندن از این بازار، بدون شکستن عقیده هر ساله خود برای رونمایی از یک سری دستگاه، اقدام به رونمایی از سری SE خود کرده است. این سری که در ابتدا قرار بود تنها به عنوان یک نسخه بروزشده آیفون 5S وارد بازار شود، رفته رفته با حمایت کاربران اپل روبرو شد و شاهد حضور نسخه دوم آن با نام آیفون SE 2020 بودیم.

آیفون SE 2022

بر اساس شایعات و اخبارهای لو رفته، به نظر می‌رسد که کمپانی اپل درحال توسعه و تولید نسخه سوم این سری با نام آیفون SE 2022 می‌باشد. اگرچه می‌توان این دستگاه را، iPhone SE 3 نیز نام برد اما حضور سال تولید در کنار آن، یکی از عملکردهای اپل بوده است. خبرهای درز شده از سوی Xintec، زیر مجموعه شرکت TSMC برای بررسی و تست کیفیت بوده است و در گذشته نیز این زیر مجموعه وظیفه تامین قطعات برای آیفون SE 2020 را نیز به عهده داشته است.

زمان دقیقی برای رونمایی از این دستگاه در سال 2022 گفته نشده است اما به احتمال زیاد در نیمه اول سال 2022 شاهد رونمایی اپل از این دستگاه باشیم. باید دید بزودی چه خبرهای دیگری در خصوص این دستگاه منتشر خواهد شد. آیا بلاخره شاهد حضور دو دوربین برای سری SE اپل خواهیم بود؟

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *