فهرست بستن

آیفون ۶٫۱ اینچی اقتصادی دارای دوربین تکی بزرگتری خواهد بود

آیفون 6.1 اینچی اقتصادی دارای دوربین تکی بزرگتری خواهد بود

مدت زمان زیادی به مراسم سالانه معرفی گوشی های آیفون اپل باقی نمانده است. هنوز به صورت دقیق مشخص نیست که در این مراسم ۳ گوشی معرفی خواهد شد یا گوشی سوم با تأخیر در پاییز رونمایی می شود. اما در هر حال اخبار و شایعات پیرامون این گوشی ها بسیار زیاد است و امروز هم تصاویری از نسخه اقتصادی آیفون های ۲۰۱۸ اپل منتشر شده است که نشان میدهد این گوشی دارای سنسور اصلی تکی بزرگتری در مقایسه با گوشی های دیگر است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، آیفون ۶٫۱ اینچی اقتصادی با یک دوربین، اما با اندازه بزرگتر و یک فلش LED در قاب پشتی ظاهر شده است.

چند تصویر دیگر نیز منتشر شده که این گوشی اقتصادی را در رنگ های سفید و مشکی نمایش داده است. البته در تصویر دوم مشخص است که دوربین آیفون ۶٫۱ اینچی از آیفون ۸ کمی بزرگتر است.

دو تصویر آخر هم آیفون ۵٫۶ اینچی پرچمدار را در کنار آیفون ۶٫۱ اینچی اقتصادی به نمایش گذاشته است. در شرایطی که شنیده میشد آیفون ۶٫۵ اینچی پرچمدار مجهز به دوربینی سه گانه خواهد بود، در تصاویر پایین قابل مشاهده است که این گوشی مانند آیفون X تنها دو سنسور دارد.

به نظر میرسد هر دو گوشی دارای دو دوربین در قاب جلویی خود باشند. اما به احتمال بسیار قوی دوربین دوم بخشی از سیستم Face ID این گوشی ها خواهد بود و به دوربین های سلفی جداگانه نیستند.

حالا در حدود یک ماه از زمان معرفی آیفون های ۲۰۱۸ فاصله داریم و هر چه که به این رویداد نزدیک تر شویم، اخبار پیرامون گوشی های آینده اپل سریع تر منتشر می شوند. اما خوشبختانه زمان زیادی تا مراسم معرفی این گوشی ها باقی نمانده است و سخت افزار مگ مانند سال های گذشته با پوشش زنده از این رویداد در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

بازدید: 28

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.