فهرست بستن

آیفون ۱۲ پرو مکس با ثبت ۱۱ رکورد عنوان بهترین نمایشگر موبایل را از «دیسپلی‌میت» گرفت

نمایشگر آیفون ۱۲ پرو مکس با کسب بالاترین امتیاز از سایت دیسپلی میت عنوان «بهترین نمایشگر موبایل» را به خود اختصاص داد.

دیسپلی میت (DisplayMate) که به صورت تخصصی به بررسی کیفیت و رتبه‌بندی نمایشگرها می‌پردازد، عنوان «بهترین نمایشگر موبایل» را به آیفون ۱۲ پرو مکس داد. صفحه نمایش پرچمدار جدید اپل حالا با کسب بالاترین رتبه یعنی +A در صدر جدول بهترین نمایشگرهای موبایل این سایت قرار گرفته است. آیفون ۱۱ پرو مکس و آیفون XS مکس نیز در گذشته این عنوان را از آن خود کرده‌اند.

Mobit

دیسپلی میت می‌گوید پس از آزمایش‌ها و بررسی‌های تحلیلی به این نتیجه رسیده که آیفون ۱۲ پرو مکس «پیشرفته‌ترین» نمایشگر را دارد که در ۱۱ معیار مختلف رکوردزنی کرده و یا عملکردی بسیار چشمگیر بر جای گذاشته است. به گفته این شرکت پرچمدار جدید اپل جزو معدود موبایل‌هایی است که نمایشگر آن دقت فوق العاده بالا و عملکرد تقریباً بی‌نقص را ارائه می‌کند.

به گفته دیسپلی میت نمایشگر آیفون ۱۲ پرو مکس در زمینه‌های مختلف از جمله روشنایی، نسبت کنتراست، وضوح، انعکاس و دقت رنگ مطلق، بالاترین عملکرد را بر جای گذاشته است. نمایشگر این موبایل در چندین دسته‌بندی از جمله تغییر در دقت رنگ و کنتراست تصویر عنوان «بی نقص» را به خود اختصاص داد.

دیسپلی میت فناوری‌های اختصاصی نمایشگر آیفون ۱۲ پرو مکس مثل True Tone و Night Shift را ستود و اشاره کرد که صفحه نمایش این موبایل حداکثر ۱۰ درصد انرژی کمتری در مقایسه با نمایشگر آیفون ۱۱ پرو مکس مصرف می‌کند.

آیفون ۱۲ پرو مکس به نمایشگر ۶.۷ اینچی OLED سوپر رتینا XDR با رزولوشن ۲۷۷۸x۱۲۸۴ پیسکل و با تراکم ۴۵۸ پیکسل در هر اینچ مجهز شده است. نسبت کنتراست این نمایشگر ۲۰۰۰۰۰۰:۱ و حداکثر روشنایی آن ۸۰۰ نیت (۱۲۰۰ نیت برای HDR) بوده و فضای رنگی عریض P3 را پوشش می‌دهد.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *