فهرست بستن

آیا کاربران اینستاگرام از فقدان خلاقیت رنج می‌برند؟

اگر جز کاربرانی هستید که زمان زیادی را به گشت و گذار در اینستاگرام می‌گذرانید، گاهی اوقات با عکس‌هایی مواجه می‌شوید که به نظرتان آشنا می‌آید و تصور می‌کنید قبلاً آنها را دیده‌اید.

4 3 - آیا کاربران اینستاگرام از فقدان خلاقیت رنج می‌برند؟

به تازگی یک حساب کاربری در اینستاگرام شروع به فعالیت کرده و عکس‌های کاملاً مشابه به یکدیگر را کنار هم قرار داده و آنها را منتشر می‌کند. این حساب با فعالیتش اثبات کرده که کاربران اینستاگرام از کمبود خلاقیت رنج می‌برند چرا که مشخص شده بسیاری از عکس‌های آنها دقیقاً همانند یکدیگر است.

به نظر می‌رسد که اینستاگرام به محلی تبدیل شده که کاربران با مشاهده‌ی عکس‌های دیگر، آنها را به ذهن می‌سپارند و طی گشت و گذارشان ناخودآگاه سعی می‌کنند چنین تصاویری را خلق کنند.

4 1 - آیا کاربران اینستاگرام از فقدان خلاقیت رنج می‌برند؟

این مسئله در قاب‌های تولید شده توسط حساب کاربری Insta_Repeat کاملاً واضح و مشخص است چرا که بسیاری از این عکس‌ها شباهت بسیار زیادی به هم دارند. متخصصین هنر عکاسی و زیبایی شناسی باور دارند که تصاویر به نمایش گذاشته شده در اینستاگرام و این پلتفرم به طور کلی، تعریف عجیبی از عکاسی خلق کرده که تمامی کاربران کورکورانه سعی در تقلید آن دارند و ناخودآگاه این متد اشتباه را دنبال می‌کنند.

4 2 - آیا کاربران اینستاگرام از فقدان خلاقیت رنج می‌برند؟

این حساب کاربری که برخی آن را بهترین اکانت اینستاگرام می‌نامند هم اکنون ۹۵ هزار دنبال کننده دارد که در نوع خود بسیار جالب است.

با مشاهده‌ی تصاویر به نمایش گذاشته شده در این حساب کاربری متوجه می‌‌شوید که کاربران زیادی تصور کرده‌اند منظره‌ی عبور از پل، طبیعت گردی در چادر، قایق سواری در رود و حتی دهانه یک غار به قدری جالب است که دقیقاً با یک قاب‌بندی مشابه اقدام به عکاسی و ثبت تصاویر نموده‌اند.

4 4 - آیا کاربران اینستاگرام از فقدان خلاقیت رنج می‌برند؟

چندی پیش اینستاگرام اعلام کرد که این پلتفرم اشتراک گذاری عکس و ویدیو ارزشی معادل ۱۰۰ میلیارد دلار دارد و چند ماه پیش موفق شده از مرز ۱ میلیارد کاربر فعال در ماه عبور کند. گفته می‌شود که روند رشد تعداد کاربران این پلتفرم بسیار بالاست و اگر تغییری در این روند ایجاد نشود، طی ۵ سال آینده ۲ میلیارد کاربر فعال خواهد داشت. حال باید دید جمعیت کاربران اینستاگرام تا آن زمان هم از فقدان خلاقیت رنج خواهند برد یا تغییری در روند استفاده از این شبکه اجتماعی محبوب ایجاد خواهد شد.

تماشا کنید: سریعترین رودستر مرسیدس بنز در اینستاگرام معرفی شد

Let’s block ads! (Why?)

بازدید: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: