فهرست بستن

آپدیت MIUI 12.5 می ۱۰ و می ۱۰ پرو شیائومی رسما ارایه شد

شیائومی آخرین موج بروزرسانی MIUI 12.5 خود را با موفقیت آغاز کرده است. شیائومی Mi 10 Ultra اولین گوشی هوشمندی بود که به روزرسانی پایدار MIUI 12.5 را دریافت کرد. خبر خوب برای دارندگان دو گوشی پرطرفدار برند شیائومی این که امروز آپدیت MIUI 12.5 می ۱۰ و می ۱۰ پرو شیائومی به صورت رسمی ارایه شده است.

آپدیت MIUI 12.5 می ۱۰ و می ۱۰ پرو شیائومی

همان طور که شرکت شیائومی در ابتدا قول داده بود، Mi 10 و Mi 10 Pro بخشی از اولین مجموعه دستگاه های بازار هستند که آپدیت MIUI 12.5 را دریافت می کنند. این آپدیت که به صورت OTA ارایه شده است دارای نسخه سیستم عامل V12.5.3.0.RJBCNXM و V12.5.3.0.RJACNXM به ترتیب برای دو گوشی می ۱۰ و می ۱۰ پرو است و دارای حجمی برابر با ۴ گیگابایت است. جدای از طراحی رابط کاربر به روز شده، به روزرسانی عملکرد این دو گوشی و بهبود طراحی رابط کاربری، تصاویر زمینه فوق العاده جدیدتر، حفظ حریم خصوصی بهتر و… را بهبود می بخشد.

آپدیت MIUI 12.5 می ۱۰

آپدیت MIUI 12.5 می ۱۰

ویژگی های دیگر این آپدیت شامل بهبود صفحه قفل پویا، ویجت های صفحه قفل بیشتر، پس زمینه های ویدئویی برای تماس ها، بهبود عملکرد فوکوس خودکار دوربین و برنامه های داخلی گوشی نیز بهبود یافته است.

به نقل از gsmarena، به روزرسانی Mi 10 ، Mi 10 Pro مبتنی بر اندروید ۱۱ است و همچنین دارای وصله امنیتی ماه مارس 2021 است. این آپدیت نرم افزاری در چین و به صورت بتا فقط برای برخی کاربران عرضه شده است تا در صورت نبود مشکل عرضه عمومی آن آغاز شود. به احتمال زیاد شرکت چینی این آپدیت را به صورت منطقه ای انجام خواهد داد و طبق پیش بینی تا یک ماه آینده در تمام مناطق در دسترس خواهد بود. اگر هنوز این آپدیت را دریافت نکرده اید، می توانید با رفتن به تنظیمات گوشی و سپس به روزرسانی نرم افزاری و سپس ضربه زدن روی دانلود، آپدیت MIUI 12.5 را به صورت دستی دریافت و نصب کنید.

آپدیت MIUI 12.5 می ۱۰ پرو

از ویژگی های اصلی MIUI 12.5 که بسیار بیشتر از نسخه MIUI 12 مورد استقبال قرار گرفته است، بازنویسی های اساسی کدهای اصلی MIUI است که شیائومی ادعا می کند تا ۲۰ درصد میزان رم کمتری را اشغال می کند و البته مصرف انرژی دستگاه را نیز ۲۵ تا ۳۵ درصد کاهش می دهد.

شما شیائومی می ۱۰ و می ۱۰ پرو دارید؟ آپدیت MIUI 12.5 را دریافت کردید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *