فهرست بستن

آپدیت MIUI 12.5 برای گوشی محبوب MI 9 از راه رسید

شیائومی Mi 9 را میتوان یکی از محبوبترین گوشیهای پرچمدار این شرکت دانست. گوشی که در سال 2019 معرفی شد و حالا با خبری خوش به رابط کاربری MIUI 12.5 بروز شده که سیستمعامل اندروید 11 را به این گوشی میآورد.

شیائومی می 9 در ابتدای کار خود با سیستمعامل اندروید 9 راهی بازار شد و در ادامه سال گذشته به اندروید 10 بروز گردید. با عرضه بروزرسانی جدید با سیستمعامل اندروید 11، این دومین آپدیت بزرگ برای این گوشی است که میتواند جذابیت آن را همچنان در بین علاقهمندان حفظ کند.

طبق اعلام کاربرانی که پیغام بروزرسانی را دریافت کردهاند، این آپدیت حجمی برابر 2.4 گیگابایت دارد که شامل بسته بروزرسانی کامل سیستم به اندروید 11 است. این بسته با شماره ساخت MIUI V12.5.1.0.RFAEUXM عرضه شده و در حال حاضر کاربران کشورهای اروپایی قادر به دریافت آن هستند.

نکتهای که باید به صورت کلی در مورد بروزرسانیهای گوشیهای شیائومی در نظر داشته باشید این است که اگرچه این شرکت در برچسب عرضه آپدیتهای خود عبارت «پایدار» را درج میکند ولی علاقه شدیدی به ترمیم و عرضه بروزرسانیهای کوچک در ادامه آن دارد.

mi9-1.jpg

پس اگر شما از جمله افرادی هستید که میخواهید بروزرسانی جدید را دانلود و نصب کنید چندان هم نیاز به عجله نیست؛ چرا که با گذشت زمان، کیفیت بروزرسانی دریافتی بالاتر رفته و میتواند پایداری بیشتری داشته باشد.

در نظر داشته باشید که یکی از ویژگیهای MIUI 12.5 این است که به صورت قابل توجهی میتواند قدرت رندرینگ دستگاه شما را افزایش داده و به صورت کلی سرعت جابجایی بین منوها را نیز بهبود میبخشد.

این رابط کاربری نسبت به نسخه قبلی سبکتر، سریعتر و متعادل و پایدارتر بوده و با پچهای امنیتی ماه جون 2021 اندروید همراه خواهد شد.

البته این امکان نیز وجود دارد تا کاربرانی که در مناطق دیگر از جمله کشور ما زندگی میکنند با دانلود فایل خام بروزرسانی از سایتهای معتبر، نسبت به بروزرسانی دستی اقدام کنند که در این حالت پشتیبانگیری از اطلاعات دستگاه ضروری خواهد بود.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *