آپدیت جدید توییتر امکان تغییر پاسخ دهنده ها را در هر زمان مهیا کرد

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

توییتر اخیراً ویژگی جدیدی را ارائه کرده که به کاربران امکان می‌دهد حتی پس از ارسال توییت‌های خود، تعیین کنند که چه کسی می‌تواند به آن‌ها پاسخ دهد. غول رسانه‌های اجتماعی هدف از ارائه این ویژگی را امکان کنترل بیشتر کاربران بر شبکه و کاهش هر چه بیشتر مزاحمت‌ها و ناهنجاری‌ها در بستر این پلتفرم میکرو بلاگینگ، عنوان کرده است.

توییتر خبر اضافه شدن این ویژگی جدید را با انتشار یک توییت اعلام کرده است؛ ویژگی‌ای که به کاربران امکان می‌دهد تنظیمات دسترسی توییت‌های خود را در هر لحظه که مایل بودند تغییر دهند و به این ترتیب از پاسخ دادن افراد خاص به آن‌ها ممانعت کنند.

ویژگی تعیین افراد مجاز برای پاسخ دادن به توییت‌ها، اولین بار در سال 2020 در دسترس عموم قرار گرفت اما تنظیمات مربوط به آن تنها در پنجره اصلی ارسال توییت قابل تغییر بود و بنابراین، بعد از انتشار توییت امکان تغییر مخاطبین و افراد مجاز به پاسخ‌دهی وجود نداشت.

توییتر

با این به‌روزرسانی جدید، کاربران می‌توانند افرادی را که قادر به درج پاسخ برای توییت‌ها هستند، حتی پس از انتشار نیز تغییر دهند. به این ترتیب که در هر زمان می‌توان با لمس نماد سه نقطه و باز کردن منوی مربوطه، گزینه جدیدی را که با عنوان “Change who can reply” (تغییر افرادی که می توانند پاسخ دهند) اضافه شده، انتخاب کرده و از بین سه حالت زیر یکی را انتخاب کرد:

  • Everyone: با انتخاب این گزینه، تمامی افرادی که توییت شما را می‌بینند قادر به درج پاسخ خواهند بود.
  • People you follow: با انتخاب این گزینه، تنها افرادی که شما آن‌ها را دنبال می‌کنید، می‌توانند برای توییت منتشر شده پاسخی درج کنند.
  • Only people you mention: در این حالت می‌توانید افرادی که قادر به پاسخ‌دهی خواهند بود، به صورت فرد به فرد مشخص کرده و تنها به آن‌ها اجازه این کار را بدهید.

این ویژگی در حال حاضر در دسترس است و به کاربران امکان کنترل بیشتر بر توییت‌های منتشر شده را می‌دهد. توییتر در سال‌های اخیر سعی کرده تا ویژگی‌های حریم خصوصی بیشتری را برای بهبود تجربه کاربری و کاهش مزاحمت‌های سایبری، به پلتفرم شبکه اجتماعی خود اضافه کند و ویژگی جدید نیز گام دیگری در همین راستا می‌باشد.

منبع

beebom

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *