فهرست بستن

آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ رسما ارایه شد

نوکیا هم مانند دیگر برندهای اندرویدی در حال حاضر آپدیت اندروید ۱۱ را برای دستگاه های مختلف خود ارایه می کند. خبر خوش برای دارندگان نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ این که امروز این شرکت آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ را به صورت جهانی عرضه کرده است و دیگر کاربران گوشی های نوکیا نیز به زودی آپدیت اندروید ۱۱ را دریافت خواهند کرد.

آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ رسما ارایه شد

نوکیا پس از انتشار به روزرسانی اندروید ۱۱ برای چندین گوشی بالارده خود، شروع به ارائه آپدیت اندروید ۱۱ به گوشی های میان رده خود کرده است. گوشی های میان رده ای که تقریبا ۲ سال از تاریخ معرفی شان می گذرد اما نوکیا نشان داد که همچنان آن ها رها نکرده است.

آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ هر کدام دارای حجمی برابر با ۱ گیگابایت است. جدای از طراحی رابط کاربر به روز شده، به روزرسانی عملکرد این دو گوشی را نیز بهبود می بخشد. به روزرسانی اندروید ۱۱ یک بخش مکالمه اختصاصی را در قسمت اعلان ها، یک ابزارک پخش کننده رسانه در پنل تنظیمات سریع، حباب های چت، مجوزهای یک بار تنظیم، تنظیم مجدد خودکار مجوزها و کنترل آسان تر دستگاه های هوشمند را به این گوشی میان رده وارد می کند.

آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۸.۱

آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا ۸.۱

چشم گیرترین پیشرفت در منوی تنظیمات است که در آن آیکون ها دوباره طراحی شده اند و همچنین متوجه خواهید شد که پس زمینه تم تیره واقعاً سیاه است. نوکیا در این آپدیت اندروید ۱۱ برای این دو گوشی، وصله امنیتی ماه جاری میلادی یعنی ماه آوریل را نیز ارایه می کند.

به نقل از phonearena، ویژگی های دیگر این آپدیت شامل بهبود صفحه قفل پویا، ویجت های صفحه قفل بیشتر و گزینه های AoD ، پس زمینه های ویدئویی برای تماس ها، بهبود وضعیت دیجیتال و کنترل والدین، ​​حرکت دو ضربه ای برای خاموش کردن صفحه نمایش، بهبود عملکرد فوکوس خودکار دوربین و برنامه های داخلی گوشی بهبود یافته است.

در موج اول، به روزرسانی در 9 بازار از جمله هند ، بنگلادش ، هنگ کنگ ، مالزی ، ویتنام ، سنگاپور ، ماکائو ، نپال و فیلیپین در حال اجرا است. عرضه مرحله ای امروز آغاز می شود، در حالی که به روزرسانی ابتدا در اختیار 10 درصد از کاربران قرار می گیرد و هفته آینده نسخه گسترده تری از آن ارائه می شود. جزئیات مربوط به کشورهای موج 2 به زودی توسط این شرکت به اشتراک گذاشته خواهد شد. اگر هنوز این آپدیت را دریافت نکرده اید، می توانید با رفتن به تنظیمات گوشی و سپس به روزرسانی نرم افزاری و سپس ضربه زدن روی دانلود، آپدیت اندروید ۱۱ را به صورت دستی دریافت و نصب کنید.

شما نوکیا ۲.۳ و نوکیا ۸.۱ دارید؟ آپدیت اندروید ۱۱ نوکیا را دریافت کردید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *