فهرست بستن

آپدیت اندروید ۱۱ ردمی نوت ۸ شیائومی رسما ارایه شد

حدود یک سال و نیم پیش بود که ردمی نوت ۸ (Redmi Note 8) با دوربین ۴۸ مگاپیکسلی چهارگانه و اسنپدراگون ۶۶۵ به قیمت ۱۴۰ دلار رسما معرفی شد. طبیعتا به دلیل قیمت مناسب و مشخصات خیلی خوب Redmi Note 8 یکی از بهترین تلفن های هوشمند ارزان قیمت در زمان خود تبدیل شد. این دستگاه با MIUI 10 مبتنی بر اندروید ۹ عرضه شد. بعدا به MIUI 11 آپدیت و سه ماه پیش آپدیت MIUI 12 آن برمبنای اندروید ۱۰ اریه شد. خبر خوب اما این است که آپدیت اندروید ۱۱ ردمی نوت ۸ شیائومی رسما ارایه شده است.

آپدیت اندروید ۱۱ ردمی نوت ۸ شیائومی

در دسامبر سال ۲۰۲۰، شیائومی آپدیت اندروید ۱۱ را برای برخی از تلفن های هوشمند ۲۰۱۹ خود تأیید کرد. اگر نمی دانید باید بگویم که این شرکت به ارائه تنها یک آپدیت اندروید برای دستگاه های اقتصادی خود معروف است. اما در کمال تعجب همه، سری محبوب Redmi Note 8 نیز در این لیست جدید قرار گرفت.

ردمی نوت ۸

ردمی نوت ۸

به همین دلیل ردمی نوت ۸ اکنون آپدیت اندروید ۱۱ را با شماره ساخت V12.0.1.0.RCOCNXM در چین دریافت می کند. به روزرسانی در حال حاضر در مرحله “Stable Beta” است و بنابراین فقط برای کاربران منتخب کشور در دسترس است.

به هر حال، باید در روزهای آینده در دسترس همه کاربران قرار گیرد. به همین ترتیب، نسخه های بین المللی این تلفن با بیلد MIUI منطقه ای، Global، هند، اندونزی و EEA نیز باید به زودی آن را دریافت کنند.

علاوه بر این، ما همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم که شیائومی آپدیت اندروید ۱۱ شیائومی ردمی نوت 8T که در واقع همان گوشی اما با NFC است ارائه می دهد. این دستگاه سه بیلد مختلف MIUI منطقه ای مانند Global ، EEA و روسیه را اجرا می کند.

با این اوصاف، ردمی نوت ۸ تاکنون هر کدام دو به روزرسانی MIUI و اندروید دریافت کرده است. با توجه به سوابق شیائومی، MIUI 13 می تواند آخرین به روزرسانی عمده برای این تلفن هوشمند باشد.

شما ردمی نوت ۸ دارید؟ آپدیت اندروید ۱۱ را دریافت کردید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *