فهرست بستن

آنر در رویداد 21 مرداد خود از سری گوشی های Magic 3 رونمایی می کند؛ بازگشت پس از غیبت سه ساله

چند روز قبل بود که آنر با انتشار تصویری اعلام کرد قصد دارد در تاریخ 12 آگوست (21 مرداد) یک رویداد جهانی برگزار و در آن از نسل جدیدی از محصولات هوشمند خود رونمایی کند. تصویری که در آن زمان از سوی این شرکت منتشر شده بود نشان نمی داد که در این رویداد باید منتظر معرفی چه محصولاتی باشیم؛ اما تصویری که امروز از سوی این شرکت منتشر شد به خوبی موضوع این رویداد را فاش می کند.

آنر امروز با انتشار تصویری نشان داد که قصد دارد در رویداد آینده خود که قرار است تا کمتر از یک ماه دیگر یعنی در تاریخ 21 مرداد برگزار شود، از سری گوشی های Magic 3 رونمایی کند. این تصویر همچنین یک حسگر دوربین را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که یکی از مهمترین قابلیت های این گوشی های آنر، دوربین قدرتمند و با کیفیت است. این تصویر همچنین زمانی در هنگام طلوع صبح را نشان می دهد. به احتمال فراوان آنر قصد دارد با این تصویر، قابلیت عالی در ثبت تصاویر از موقعیت های تاریک را در این محصولات جدید خود به رخ بکشد.

Honor-snapdragon-2.jpg

سنسور دوربین در این تصویر کمی برجسته به نظر می رسد و ممکن است نشانگر این باشد که دوربین اصلی گوشی های سری Magic 3، دارای کمی برآمدگی هستند. البته این تصویر به صورت صریح به این موضوع اشاره نمی کند و به نظر می رسد باید برای اطمینان از آن منتظر زمان برگزاری این رویداد باشیم.

در پایین تصویر آنر به صورت رسمی اعلام کرده است که در این رویداد سری گوشی های Magic 3 معرفی می شوند. به این معنی که باید منتظر حداقل دو گوشی هوشمند جدید در این سری باشیم. گزارش ها نشان می دهند آنر قصد دارد در این رویداد در کنار گوشی Magic 3، از گوشی Magic 3s نیز رونمایی کند. این تصویر همچنین تجهیز این گوشی های هوشمند به مودم 5G را تایید می کند و نشان می دهد کاربران می توانند با این دو گوشی به سریع ترین شبکه های مخابراتی موجود متصل شوند.

آنر گوشی Magic 2 را در سال 2018 معرفی و عرضه کرد. به این معنی که معرفی گوشی های Magic 3، بازگشتی پس از غیبت سه ساله این محصولات محسوب می شود. باید دید پس از این مدت زمان استقبال کاربران از این گوشی های هوشمند چگونه خواهد بود و آنر نیز پس از سه سال وقفه در تولید این گوشی های هوشمند خود قصد دارد چگونه محصولی را روانه بازار کند.

انتظار می رود نسخه جهانی از گوشی های Magic 3 بلافاصله پس از عرضه، سرویس های گوگل را در اختیار کاربران خود قرار دهند. همچنین تاکنون حضور تراشه اسنپدراگون 888 پلاس در این گوشی های هوشمند تایید شده است. آنر در محصولات سری Magic خود همیشه از قطعات سخت افزاری قدرتمند و بالارده ای بهره گرفته است به همین دلیل انتظار می رود در رویداد آینده این شرکت که با معرفی گوشی های Magic 3 همراه است، با اتفاقات جذاب و قابل توجهی روبرو شویم.

بخشی از گزارش ها نشان می دهند که آنر قصد دارد یک گوشی تاشو نیز در سری محصولات Magic خود معرفی و عرضه کند. گوشی هوشمندی که تاکنون اطلاعات دقیقی از ویژگی ها و قابلیت های آن در دسترس قرار نگرفته است.

Adblock test (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *