آنباکسینگ هواوی میت ایکس ۲ را تماشا کنید

امروز هواوی میت ایکس ۲ رسما معرفی شد و حقیقتا من از بابت طراحی آن شگفت زده شدم. یکی از فاکتورهای این غافلگیری هم این بود که شایعات قبل از آن اصلا این طراحی را به ما نشان نداده بودند، منظور طراحی لولا و ضخامت متغیر دستگاه است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آنباکسینگ هواوی میت ایکس ۲ | Huawei Mate X2 را تماشا کنید.

آنباکسینگ هواوی میت ایکس ۲

قیمت هواوی Mate X2 اصلا کم نیست. حداقل قیمت ۲۷۸۵ دلاری این گوشی تاشو جذاب مشخصا یکی از گران ترین موبایل های موجود در بازار است. با این قیمت مشخصا انتظار یک جعبه و بسته بندی ساده را ندارید، خب همینطور هم هست.

آنباکسینگ هواوی میت ایکس ۲

آنباکسینگ هواوی میت ایکس ۲

وقتی جعبه را باز می کنید شاهد یک باکس چرمی هستید که موبایل در حالت بسته درون آن قرار دارد. این جالب است، من تا کنون معدود موبایل تاشویی را دیدم که در حالت بسته، فرخته شود.

درون جعبه هندزفری و شارژر فوق سریع احتمالا ۶۶ وات (در ویدیو خیلی مشخص نیست) حضور دارد که برای این موبایل واقعا گران قیمت، انتظار می رفت که درون جعبه حضور داشته باشد. و در نهایت هواوی میت ایکس ۲ که در رنگ سفید خود نمایی می کند.

نکته جالب علاوه بر طراحی این دستگاه، “تعامل وضعیت لولا با تصویر زمینه زنده” بود. این یعنی بر خلاف گلکسی زد فولد ۲ که فقط هنگام بازشدن دستگاه شاهد تصویر زمینه متحرک هستیم، اینجا با نیم-باز شدن نمایشگر هم تصویر زمینه با وضعیت لولا تعامل می کند!

در نهایت نظر شما درباره هواوی میت ایکس ۲ چیست؟ آن را جذاب می دانید؟

Let’s block ads! (Why?)

منبع خبر

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *