فهرست بستن

آموزش کنترل نرخ نوسازی نمایشگر اسمارت فونهای گلکسی سامسونگ

بیش از یک سال است که سامسونگ تصمیم گرفته تا رفرش ریت بالا را به تلفن‌های پیشرفته خود بیاورد. این موضوع با سری Galaxy S20 آغاز شد و با سری Galaxy Note 20 و برخی دیگر ادامه یافت. سری Galaxy S21 اما پا را فراتر گذاشته و به کاربران اجازه می‌دادند تا از نرخ نوسازی بالا در وضوح بالا استفاده نمایند. در این مطلب ما آموزش کنترل نرخ نوسازی نمایشگر اسمارت فونهای گلکسی سامسونگ را از طریق یک نرم افزار به شما نشان می‌دهیم.

با این که اسمارت فون‌های مختلفی از سامسونگ می‌توانند رفرش ریت بالا را به کاربران ارائه دهند اما تا به حال قابلیت بهینه کردن نرخ نوسازی برای آنها وجود نداشت. این موضوع حالا با نرم افزاری با نام Galaxy Max Hz (غیر رسمی) تغییر خواهد کرد و شما می‌توانید به نسبت نیاز خود میزان به روز رسانی صفحه نمایش را کنترل کنید. بهترین قسمت ماجرا عدم نیاز به روت یا دستورات ADB است.

آموزش کنترل نرخ نوسازی نمایشگر اسمارت فونهای گلکسی سامسونگ با برنامه Galaxy Max Hz

نرم افزاری با نام Galaxy Max Hz

این برنامه توسط یکی از اعضای شناخته شده XDA با نام tribalfs توسعه یافته. اپلیکیشن مذکور قابلیت‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که برخی از آنها را در پایین مشاهده خواهید کرد.

  • اجازه کنترل حداکثر نرخ نوسازی
  • اجازه فعال سازی حالت مخفی 96 هرتز
  • اضافه کردن تنظیمات سریع برای تغییر رفرش ریت
  • مشاهده همزمان نرخ نوسازی
  • تغییر بین وضوح‌های مختلف
  • فعال سازی حالت نرخ نوسازی تطبیق پذیر (آزمایشی) روی دستگاه‌هایی که از آن پشتیبانی نمی‌کنند
  • تنظیم پایین‌ترین میزان نرخ نوسازی برای حالت تطبیق پذیر
  • اجرای پایین‌ترین حالت نرخ نوسازی در زمان خاموش بودن نمایشگر برای افزایش عمر باتری

اگر شما دوست دارید مقداری روی نرخ نوسازی اسمارت فون گلکسی خود کنترل داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که این نرم افزار را دانلود نمایید. این نرم افزار روی اسمارت فون Galaxy S20 Plus توسط ما امتحان شده و به خوبی کار می‌کند. این برنامه سعی می‌کند حالت نرخ نوسازی حالت تطبیق پذیر را روی نمایشگرهای غیر LTPO اجرا کند (به شکل نرم افزاری) که البته روی برخی از دستگاه‌ها فعال می‌شود. شما می‌توانید این برنامه را از صفحه GitHub آن دانلود نمایید.

بیشتر بخوانید: Mi 11 Ultra معرفی شد شیائومی – پرچمداری با نمایشگر ثانویه

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *