فهرست بستن

آموزش ویدئویی راه اندازی و کانفیگ مودم های ADSL دی لینک (D-Link)

«دی لینک» (D-Link) بخش بزرگی از بازار مودم، روتر و تجهیزات شبکه کشور را در دست دارد، بنابراین بدیهی است بسیاری از خریداران به دنبال آموزش ویدئویی کانفیگ (Config) و راه اندازی مودم‌های ADSL دی لینک باشند. شما را به تماشای آموزش فارسی کانفیگ مودم‌های ADSL دی لینک به همراه معرفی گزینه ها و تنظیمات آنها دعوت می‌کنیم.

مودم‌های ADSL دی لینک به واسطه قیمت خوب، امکانات مناسب و طول عمر بالا از محبوبیت زیادی در بین کاربران خانگی و حتی سازمانی برخوردار هستند. دی لینک طیف متنوعی از مودم‌های ADSL را روانه بازار کرده و تقریباً با هر بودجه‌ای می‌توان یک مودم ADSL مناسب تهیه کرد.

avang-dlink.JPG

در صورتی که شما هم به دنبال آموزش تنظیم (ست آپ) و کانفیگ مودم‌های ADSL دی لینک می‌گردید، تماشای ویدئو زیر را شدیداً به شما توصیه می‌کنیم. در این ویدئو به زبان ساده به آموزش تنظیم مودم‌های ADSL دی لینک و معرفی تنظیمات و گزینه‌های مختلف آن به زبان فارسی پرداخته‌ایم. همچنین شما می توانید با تنظیمات، نحوه کانفیگ کردن و تغییر پسورد شبکه Wi-Fi در مودم‌های ADSL دی لینک آشنا شوید.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%}

مودم‌های ADSL دی لینک در بازار ایران با گارانتی اصلی آونگ در دسترس هستند.

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *