آموزش دانلود ویدئوهای توییتر بر روی تمامی پلتفرم‌ها

اگر کاربر توییتر، این شبکه اجتماعی محبوب باشید حتما می‌دانید که به شما اجازه دانلود ویدئوهایی که دیگر کاربران به اشتراک می‌گذارند را نمی‌دهد و هیچ ابزاری هم در این مورد در اختیار کاربران نمی‌گذارد. با این حال همیشه ترفندهایی برای دور زدن چنین محدودیت‌هایی وجود دارد. با ترفندی ساده شما می‌توانید بر روی موبایل، لپ تاپ یا PC خود ویدئوها را از توییتر مستقیما دریافت کنید. در ادامه به آموزش دانلود ویدئوهای توییتر می‌پردازیم.

همان طور که اشاره شد این ترفند محدودیت پلتفرمی ندارد. فرقی نمی‌کند کاربر ویندوز باشید یا مک. از موبایل استفاده کنید یا PC. در هر صورت این ترفند جوابگو هست. البته توجه داشته باشید که دانلود ویدئوها و توییت کردن مجدد آنها ممکن است شما را با مشکل نقص قوانین کپی رایت مواجه کند. در اینگونه موارد برای جلوگیری از دردسرهای احتمالی، پیش از ارسال ویدئو حتما از صاحب ویدئو مجوز این کار را دریافت کنید. حال اگر قصد دانلود ویدئوهای توییتر را دارید، کافیست چند قدم ساده ذیل را دنبال کنید:

دانلود ویدئوهای توییتر با استفاده از وب سایت های سوم شخص

سایت‌های سوم شخص متعددی هستند که به شما این امکان را می‌دهند که ویدئوهای پست شده در توییتر را دریافت کنید. Twittervideodownloader یکی از این سایت‌هاست که کاربری ساده‌ای دارد.

  • آدرس URL ویدئوی مورد نظر خود را از توییتر کپی کنید.
  • وب سایت Twittervideodownloader را بارگذاری کرده و آدرس URL ویدئو را در باکس مربوطه پیست کنید.
  • پس از کلیک بر روی گزینه Download، وب سایت به طور خودکار ویدئوی مورد نظر شما را شناسایی کرده و لینک‌های دانلود را در چند فرمت و رزولوشن مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • بر روی گزینه Download Video مقابل رزولوشن مورد نظر کلید کنید. پس از لحظاتی دانلود ویدئوی مورد نظر آغاز خواهد شد.

آموزش: پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام

لینک منبع

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *