فهرست بستن

آلن ریچسون ستاره سریال Jack Reacher خواهد بود

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که آلن ریچسون برای ایفای نقش اصلی سریال Jack Reacher (جک ریچر) شبکه‌ی آمازون انتخاب شده است. این سریال براساس مجموعه کتاب‌های نوشته‌ی لی چایلد ساخته می‌شود و فصل اول آن نیز به وقایع نخستین رمان مجموعه‌ی Jack Reacher با نام The Killing Floor (قتلگاه) می‌پردازد. آلن ریچسون احتمالاً بیشتر برای ایفای نقش تاد کسل در سریال Blue Mountain State (ایالت کوهستان آبی) شبکه‌ی اسپایک شناخته می‌شود. این هنرپیشه‌ی آمریکایی نقش تاد کسل را باری دیگر در فیلم کمدی Blue Mountain State: The Rise of Thadland (ایالت کوهستان آبی: ظهور تادلند) ایفا کرد که بودجه‌ی ساخت آن در کیک‌استارتر تأمین شد و در سال ۲۰۱۶ به نمایش در آمد. ریچسون درحال‌حاضر نقش هنک هال یا هاوک را در سریال Titans (تایتان‌ها) بازی می‌کند و سابقه‌ی نقش‌آفرینی در سریال Smallville (اسمالویل) شبکه The CW را نیز در کارنامه دارد.

نقش‌آفرینی در فیلم‌هایی نظیر The Hunger Games: Catching Fire (بازی‌های گرسنگی: اشتعال)، Teenage Mutant Ninja Turtles (لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته) و Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته: خارج از سایه‌ها) نیز در کارنامه‌ی آلن ریچسون دیده می‌شود. سریال Jack Reacher با همکاری مشترک تهیه‌کنندگان شبکه آمازون، بخش تلویزیونی اسکای‌دنس و بخش تلویزیونی شرکت پارامونت پیکچرز ساخته خواهد شد و نیک سانتورا به‌عنوان نویسنده، شورانر و تهیه‌کننده‌ی اجرایی آن فعالیت می‌کند. دیوید الیسون، دانا گلدبرگ و مارسی راس از سوی شرکت اسکای‌دنس درکنار لی چایلد، دان گرینجر، اسکات سالیوان و کریستوفر مک‌کواری وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی سریال «جک ریچر» را برعهده دارند.

مجموعه کتاب‌های Jack Reacher نوشته‌ی لی چایلد تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است و در سال‌های اخیر نیز دو فیلم سینمایی با نقش‌آفرینی تام کروز از روی این مجموعه ساخته و اکران شده است. نخستین فیلم به کارگردانی کریستوفر مک‌کوری در سال ۲۰۱۲ روی پرده‌ی سینما رفت و با بودجه‌ی ۶۰ میلیون دلاری توانست ۲۱۸.۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد. دنباله‌ی این فیلم با عنوان Jack Reacher: Never Go Back (جک ریچر: هرگز بازنگرد) نیز در سال ۲۰۱۶ به کارگردانی ادوارد زوئیک ساخته شد و فروش ۱۶۲.۱ میلیون دلاری را در گیشه تجربه کرد. این فیلم براساس هجدهمین رمان پُرفروش لی چایلد با نام Never Go Back (هرگز برنگرد) محصول سال ۲۰۱۳ تولید شده است. شما می‌توانید نظرات خود را درباره‌ی این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. 

Let’s block ads! (Why?)

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *