فهرست بستن

آریزو ۵ توربو فیس لیفت تحت برند MVM به زودی معرفی خواهد شد: آریزو ۵ پرو ؟!

به نظر می رسد که مدیران خودرو در نظر دارد تا از چندین محصول جدید رونمایی کند. پنح روز پیش برای شما نوشتیم که ام وی ام X22 Pro به زودی ارایه خواهد شد. امروز در یک تیزر رسمی دیگر می بینیم که آریزو ۵ توربو فیس لیفت تحت برند MVM به زودی معرفی خواهد شد. آیا نام این خودرو هم با پسوند Pro به آریزو ۵ پرو تبدیل خواهد شد؟

آریزو ۵ توربو فیس لیفت

پس از عرضه آریزو ۵ توربو فیس لیفت در بازار چین به نظر می رسد که این خودرو جدید به زودی توسط مدیران خودرو به بازار کشورمان ارایه می شود. اگر این خودرو را نمی شناسید باید بگویم که آریزو ۵ سدان خانوادگی و محبوب شرکت مدیران خودرو است که سابقه حضور ۵ ساله در بازار کشور را دارد.

شرکت مدیران خودرو بر اساس تجربه موفق سدان های قبلی خود ام وی ام ۵۳۰ و ۵۵۰ در سال ۱۳۹۵ خودرو چری آریزو ۵ را با موتور 1500cc تنفس طبیعی و گیربکس های دستی CVT به بازار عرضه نمود. در سال ۱۳۹۶ با ارتقاء پیشرانه به 1500cc توربو و جایگزینی گیربکس CVT با دنده دستی آریزو ۵ توانست جایگاه خود را در بازار تثبیت  نماید. شرکت مدیران خودرو از سال ۱۳۹۵ تاکنون  موفق به فروش بیش از ۲۲ هزار دستگاه آریزو ۵ گردیده است.

حالا و با تیزر رسمی جدید، لوگوی MVM را جلوی این خودرو می بینید. محصولی که پیش از این تحت برند چری ارایه می شد. هر چند این دو برند تفاوت زیادی با هم ندارند اما نکته قابل توجهی است.

تیزر رسمی معرفی آریزو ۵ توربو فیس لیفت در ایران

تیزر رسمی معرفی آریزو ۵ توربو فیس لیفت در ایران

شرکت MVM در نظر دارد با ارتقاء فنی و ایجاد تغییرات ظاهری مخصوصا در داخل خودرو، ضمن ایجاد ارگونومی بالاتر برای سرنشینان، لذت رانندگی را برای خریدارانی که به دنبال کابینی مدرن و لوکس هستند دو چندان نماید. سایر تغییرات انجام گرفته در آریزو 5 توربو فیس لیفت جدید به زودی توسط آن شرکت اطلاع رسانی می گردد.

نظر شما چیست؟ منتظر خودرو جدید مدیران خودرو هستید؟

ام وی ام X22 Pro به زودی ارایه خواهد شد: تغییرات جزئی در جلوپنجره MVM X22 Plus

Adblock test (Why?)

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *