خانه > اخبار داغ فناوری از تِک شات > شایعه: شیائومی در می نوت 3 از اسنپدراگون 836 استفاده خواهد کرد

شایعه: شیائومی در می نوت 3 از اسنپدراگون 836 استفاده خواهد کرد

شایعه: شیائومی در می نوت 3 از اسنپدراگون 836 استفاده خواهد کرد

بر اساس گزارش ها می نوت ۳ شیائومی پاییز امسال معرفی و عرضه می شود. بر اساس آخرین شایعات در این محصول از اسنپدراگون ۸۳۶ استفاده خواهد شد. می نوت ۳ نخستین دستگاهی نیست که بر اساس شایعات از اسنپدراگون ۸۳۶ در آن استفاده می شود. پیشتر گفته شده بود که گلکسی نوت ۸ نیز احتمالا به این تراشه تجهیز خواهد بود. و اگر کوالکام برای تولید این تراشه نیز به سراغ سامسونگ برود، همانند آنچه در مورد اسنپدراگون ۸۳۵ و ۸۲۰ دیده بودیم، به احتمال بسیار زیاد سامسونگ حق انحصاری استفاده از این تراشه را از آن خود خواهد کرد. شیائومی می میکس ۲ نیز بر اساس شایعات دارای اسنپدراگون ۸۳۶ است و احتمالا همراه با می نوت ۳ معرفی می شود. این دو محصول غیر از نمایشگر، دوربین و باتری از مشخصاتی بسیار مشابه هم برخوردارند.

اسنپدراگون ۸۳۶ تفاوت زیادی با اسنپدراگون ۸۳۵ نخواهد داشت و فقط سرعت کلاک آن تا حدودی افزایش یافته است. این مورد در خصوص اسنپدراگون ۸۲۰ و ۸۲۱ که سال گذشته معرفی شدند نیز صحت داشت. اسنپدراگون ۸۳۵ تراشه ای بسیار قدرتمند است و طول عمر باتری را نیز کاهش نمی دهد. شیائومی از اسنپدراگون ۸۳۵ در اسمارت فون می ۶ خود که در ماه آوریل رونمایی شد استفاده کرده است و نخستین کمپانی بود که اسمارت فونی با این تراشه را در کشور چین معرفی و عرضه کرد.

می نوت ۳ برای آنکه بتواند جانشین خوبی برای می نوت ۲ باشد باید از مشخصات قابل توجهی برخوردار باشد. می نوت ۲ به دلیل برخورداری از نمایشگر خمیده به شباهت به گلکسی اس ۷ اج محکوم شد. می نوت ۲ همچنین از ۶ گیگ رم و ۱۲۸ گیگ فضای حافظه داخلی برخوردار بود. این اسمارت فون همچنین از تمامی باندهای ۴G LTE سراسر جهان پشتیبانی می کند که آن را به محصولی بسیار مورد قبول در تمامی بازارها تبدیل می کند. حالا می نوت ۳ با بهره مندی از اسنپدراگون ۸۳۶ شاید راه ساده تری را در پیش داشته باشد.


همچنین بخوانید

Let’s block ads! (Why?)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *