خانه > سایت یک پزشک > ببینید: اجرای ارکسترال یکی از کارهای نیروانا و موسیقی فیلم‌ جنگ‌های ستاره‌ای – اعضای ارکستر: ۶۴ درایو فلپی، ۸ هارد دیسک و ۲ اسکنر!

ببینید: اجرای ارکسترال یکی از کارهای نیروانا و موسیقی فیلم‌ جنگ‌های ستاره‌ای – اعضای ارکستر: ۶۴ درایو فلپی، ۸ هارد دیسک و ۲ اسکنر!

7-7-2016 10-51-44 PM

هر وسیله‌‌ای که یک موتور الکتریکی داشته باشد، حتما صدایی هم از خود بیرون می‌دهد. بر این اساس، اسکنر و درایو فلپی و حتی هارد دیسک، همیشه مقداری صدا از خود بیرون می‌دهند.

حالا تصور کنید که شخصی پیدا بشود و بخواهد از این صداهای ناموزون و ناهماهنگ، با ترفندهایی، صدای موسیقی ارکسترال، بسازد!

به ظاهر ناممکن است، اما این دقیقا کاری است که پاول زادروسنیاک انجام داده است و با تعدادی ابزارهای قدیمی و از رده خارج، شامل ۶۴ فلپی درایو، ۸ هارد دیسک و ۲ اسکنر، یک ارکستر هماهنگ ساخته است که یکی از ترانه‌های به یادماندنی دهه ۹۰ گروه موسیقی نیروانا به نام Smells Like Teen Spirit را اجرا می‌کند.
حتما ببینید:

 

حالا به این موسیقی که حتما علاقه‌مندان مجموعه فیلم‌های جنگ ستاره‌ای شنیده‌اند، توجه کنید. موسیقی‌ای است به نام رژه امپراتوری یا موسیقی دارت ویدر:

 

جالب است که این موسیقی را هم ارکستر آقای پاول که نام‌اش را گذاشته Floppotron اجرا می‌کند:

 

اطلاعات بیشتر در اینجا

نوشته ببینید: اجرای ارکسترال یکی از کارهای نیروانا و موسیقی فیلم‌ جنگ‌های ستاره‌ای – اعضای ارکستر: ۶۴ درایو فلپی، ۸ هارد دیسک و ۲ اسکنر! اولین بار در یک پزشک پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *